Ez mégis hogy van?üres falu fal nélkül

DeletedUser

Vendég
üres falut támadok, amibe nincs fal (farmolok), mégis esik el katonám.
Mégis milyen ördögi játék már ez???
 

DeletedUser

Vendég
Nos, attól még, hogy nincs fal és nincs benne katona a városnak van egy alap védelme, ami ha kevés egységekkel támadsz akkor meg fog ölni 1 katonát, képzeld el azt, hogy a városi lakosság macskakövekkel dobálja a bevonuló katonáidat is valamelyiket fejbe találják :D

Vicctől eltekintve: küldj több katonát és nem fog senki meghalni, mert akkor több katona között oszlik meg az az alap védelem, s így nem fog egy se meghalni.
 

DeletedUser

Vendég
A példa nagyon találó és nagyon jó! Még ha sok katonával támad, akkor is előfordulhat olyan, hogy egy-egy elesik ilyen esetben. Biztos vagyok benne, hogy védő ( íjász, kardforgató) volt aki elesett. Amelyik egységnek viszonylag magas a támadóértéke az nem fog elesni.
 

DeletedUser

Vendég
"előfordulhat olyan, hogy egy-egy elesik "

de miért??

"attól még, hogy nincs fal és nincs benne katona a városnak van egy alap védelme"

és mennyi ez az alapvédelem,és hol lehet megnézni??
köszönöm a választ!!
 

DeletedUser

Vendég
Fejére esik egy kilazult cserép, halálra itta magát, leszúrják a kocsmában, végelgyengülés stb. Nincs rá pontos magyarázat. Gondolj bele, ha egy sereg ellenállás nélkül bevonul egy városba, ott is halhat meg katona úgy, hogy nincs harc.
 

DeletedUser

Vendég
ha nem tudsz a kérdésre válaszolni mit trollkodsz itt???
 

DeletedUser

Vendég
Azokért pusztul el a katonád amiket leírtam. Ha nem értesz meg valamit arról én nem tehetek. Szellemvárosban miért pusztulnak el katonák? Mert omlanak az épületek és a romok maguk alá temetik az egységeidet. Itt meg azokért amiket leírtam. Hangnemből meg vegyél egy picit talán vissza..
 

DeletedUser

Vendég
ember te miről beszélsz? ilyen marhaságokat írtál "Fejére esik egy kilazult cserép, halálra itta magát, leszúrják a kocsmában, végelgyengülés"

a kérdésem az volt hogy hol lehet megnézni a fal, és sereg nélküli falu védekező értékét. Ha tudod a választ írd le, de ne gyere ilyen hülyeségekkel hogy a fejére esik a cserepes muskátli meg ilyenek.

(nem etetem a trollt,tényleg érdekel a téma)
 

DeletedUser8143

Vendég
Talán verj magadba egy kis kultúrát, tiszteletet és megértenéd. Nem tudni a konkrét értéket. Egyszerűen meghal pár katonád - ezt fejtette ki miért -, ugyanis vannak véletlenek. Plusz beleszámít a szerencse meg a harci morál.
 

Lajos74

Member
GREPOHADES_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser

Vendég
ha nem tudsz konkrét számítást mutatni akkor ne oktass ki,ki vagy te itt,valami erkölcs csősz?
tudod a kérdésre a választ akkor válaszolj,ennyi
 

DeletedUser8143

Vendég
Talán verj magadba egy kis kultúrát, tiszteletet és megértenéd. Nem tudni a konkrét értéket. Egyszerűen meghal pár katonád - ezt fejtette ki miért -, ugyanis vannak véletlenek. Plusz beleszámít a szerencse meg a harci morál.
Talán ha nem sértegetnéd azokat, akik neked válaszolnak, előrébb lennénk. Senki nem tud pontos értéket (leírom mégegyszer, hátha sikerül megértened), de ha ennyire fontos neked, akkor nyugodtan írj a Supportnak, vagy akár az InnoGames-nek.
 

DeletedUser

Vendég
senki se tud pontos értéket de mindenki beleugat.Imádom a magyar embereket!
 

DeletedUser8143

Vendég
Ha senki nem válaszolna, akkor azért vernéd magad, hogy mert milyen pocsék közösség ez itt. Ha válaszolunk az sem jó.
Ha ennyire fontos neked az az érték, írj a Supportnak egy jegy formájában, vagy küldj egy emailt az InnoGamesnek (angol vagy német nyelven).
Ha meg nem tetszik a magyar hozzáállás, menj a külföldi szerverekre és kész, megvan oldva.
 

DeletedUser

Vendég
"Ha senki nem válaszolna, akkor azért vernéd magad"

na,látom te ilyen jós féle vagy, a lottószámokat mond már meg inkább!
 

DeletedUser

Vendég
DE!!
köszi a választ!
(végre egy értelmes ember)

(még hogy ráesik a virágcserép,meg elcsúszik a fürdőkádban,OMG LOOOOL,azért sok értelmetlen van.....:p:p:p)
 
Fent