Ez Fair Playnek számít?

DeletedUser6544

Vendég
Van egy bizonyos szövetség a Mű világban, amelyik szövetségnek komoly eredményei vannak egyes világokban. Az alapító aki megalapította ezt a szövetséget az semmibe veszi a társait, úgy viselkedik, mint egy diktátor. De ami még rosszabb, hogy nem aktív, nem használja a fórumot. Senkinek nem adott egy emberen kívül alapítói jogot. Az az ember is ezeket a példákat követi, de ő még rosszabb. Nem fejlődik, levelekre nem válaszol, nem aktív, a fórumot nem használja. Mivel a szövetség néhány tagja más világban is jelen van ilyen nevű szövetségekben ezért nagyon a szívünkön viseljük ezt a dolgot. Már a fórumon csináltunk kérdőívet, hogy legyen-e még egy alapító. Megszavaztuk, hogy legyen. Utána azt szavaztuk meg, hogy ki legyen. Ment a levél az alapítónak, hogy xy-nt tüntesse ki alapítónak. Megmutattuk neki a szavazásokat és azt mondta, hogy nem lehet még egy alapító. Aztán arra kértük, hogy változtassa meg a szövetsége nevét és mi alapítunk egy újat , egy olyant ami már tiszteli ezt a nevet. Ha úgy nézzük a Fair Play szabályait nem szegte meg, de egy szövetség egy közösség. És ő pont a közösség ellen volt.
 

DeletedUser

Vendég
Kérvényezzétek a supporttól, hogy új alapítót jelöljenek ki.
 

DeletedUser

Vendég
Nos, talán meg tudják ilyen helyzetben is oldani.

Ha kibannolják a vezetőt vagy inaktív lesz, akkor is megteheti ezt a support, szóval talán jelen esetben is megteszik, ha a szövetség kérvényezi.
 

DeletedUser

Vendég
Mindenki kilép, elfoglaljátok aztán tiétek a név. Nem hinném hogy a support beleszólna ilyen személyes ügyekbe.
 

DeletedUser

Vendég
Mindenki kilép, elfoglaljátok aztán tiétek a név. Nem hinném hogy a support beleszólna ilyen személyes ügyekbe.
Ez a megoldás amit Randall13 írt. Alapíttok egy új klánt és abból elfoglaljátok a két zsarnokot. Azután névváltozással tiétek lesz a név is.
Egy ilyen ügyben nem fog lépni a support. Zsarnokoskodni ugyanis nem tilos. Vegyétek saját magatok kézbe a sorsotokat.
 

DeletedUser

Vendég
lehet,hogy pitianer dolognak tunik,de ez valakiknek nagyon fontos lehet!

en pl. kappa vilagon The Impregnable nevvel jatszottam,es ketto honapig voltam elso,aztan amikor letiltottak,az ajulas kerulgetett!

nem azert,mert haj de jol alltam,persze az is,de mindenki igy ismert,beszelgettunk,es sajnos e miatt tobb nagyon jo baratommal is megszakadt a kapcsolatom....

szoval ezt ne vegyetek semmibe,szerintem lehetne egy ilyet kezdemenyezni a supportnal,es probat meger....
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem is.
Meg aztán ha van 30 városa mind2-nek, akkor egyrészt nem megy olyan simán a teljes bedarálásuk, másrészt megtehetik akár, hogy csak azért is játékban maradnak 0 ponttal, hogy keresztbe tegyenek...
 

DeletedUser

Vendég
A szövetség nevét az alapító választja meg. Más világokban használt nevekre nincs "márka védelem".
Ezeket azért jó ha tudjuk. Beszélgetni persze lehet még róla... Aki úgy gondolja hogy van értelme...
 

DeletedUser

Vendég
Akkor meg meg van oldva a probléma annyival, hogy a szövetség nevébe tesz egy pontot vagy kötőjelet. Lényegen nem változtat, de legalább a rendszer engedni fogja a használatát.
 

DeletedUser7069

Vendég
még mindig a legegyszerűbb ha a diplomata kirúgja:) ez a véleményem:)
 

DeletedUser

Vendég
Alapítót csak alapító rúghat ki és pont az a probléma, hogy az eltávolítandó személyeken kívül nincs ilyen náluk :(
 

DeletedUser

Vendég
a korlatlan diktaturat ez esetben csak ket harom esetben lehet megszuntetni

a support kinevez egy uj vezetot

az egyik jatekos,ha tudjs,kirugja

a szovetseget elhagyja az illeto szemely

szerintem a legkobb mrgoldas a support,msx. visszautasita ak

Udv
CW
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem is a supportos dolog a lehetséges megoldás.

Egy próbát megér.
 

DeletedUser6544

Vendég
már megpróbáltam, de hiába. Már elhagytuk azt a szövetséget.
 
Fent