Eltűnt tagok

DeletedUser

Vendég
Négyen eltűntek a szövetségből és a játékból. Éjjel 2:40-kor mind a négyen és abszolút nem lehet őket játékosként se megtalálni. Ők miért tűntek el csak így? Ha kizárnak valakit, akkor is szerepelnek a ranglistán, vagy valahol, nem egyik pillanatról a másikra tűnnek el?!

Scepa
 

DeletedUser

Vendég
2 hét ! inaktivítás után törölte őket a rendszer.
Gondolom nem fognak olyan nagyon hiányozni:D
 

DeletedUser

Vendég
Egyéb lehetőségek: abbahagyta, kizárták büntetésből.
A 02.40 a rendszer frissítési ideje lehet.
Szerintem a Statból meg tudod állapítani.
 

Moira

Ex-CM
A support sosem töröl a játékból. Ez benne van a szabályokban is.
Ennek oka az olyan visszaélések elkerülése, hogy valaki ottfelejti a gépét, más meg gyorsan ír egy kérelmet, hogy ugyan töröljetek már. Ezért a support állandó tiltásra helyez csak, ha a nevek sértőek, azokat megváltoztatja.

A játékosok törölhetik magukat.
Előfordul, hogy törlés esetén is "beszorul" egy város és úgy jelzi, mintha még létezne. Ezek a hibák okozzák, ha valakinek 500+ tagja van. Ezt rendszeresen orvoslom, ez is lehet oka tagok eltűnésének. Ez látszat eltűnés, mert ilyenkor már korábban el kellett volna tűnnie az adott városnak.

Magát is törölheti, a törlést követő 5-14 nap múlva a folyamat visszafordíthatatlan lesz és már nem lesz kapcsolat város és játékos között.
 

DeletedUser

Vendég
Nálunk ez a királlyal történt....
Na most se vára se semmi, a taglistában benne...de ha úgy van a hogy a moderátor írja akkor ki lesz az új király? bár van még egy mert 2 király "van" de őse lépett már be régen :S
 

DeletedUser

Vendég
én főparancsnok vagyok.....és am vicces h kirúghatom a királyt is xD bár nem értem hogy :D(és titulusokat mégse osztogathatok :D )

tévedtem azt is tudom xD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ilyenkor átszáll a hatalma rád. Most már te vagy az Uralkodó :)
 
Fent