Eltűnt az arany

DeletedUser

Vendég
2014/07/18 06:54 Kaptam 50 aranyat minden szerveren, amin játszom, és ezek a minap egyszerűen eltűntek... Egyszer próbáltam aranyat vásárolni, akkor valami hiba folytán nem kaptam meg, de kifizettették velem, most meg az ajándék aranyaim is eltűnnek. Kezdek egy kicsit mérges lenni.:(
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékos!

Javaslom, hogy az ügyfélszolgálat oldalon vedd fel velünk a kapcsolatot, mert ott tudunk választ adni a konkrét esetre. Ez a téma egyáltalán nem olyan, amit a fórumon meg tudunk beszélni, mivel tele van a személyes adataiaddal, amit a törvények értelmében én rajtad kívül senki másnak nem adhatok ki, így itt nem tudok válaszolni neked. Ott viszont igen. (Annyit hozzátennék, hogy most szabadságon vagyok augusztus 1-ig, ami nem azt jelenti, hogy nem válaszolok a megkeresésekre, hanem hogy nem azonnal, hanem valamennyi csúszással. Ezért elnézést kérek.)

Moira
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékos!

Javaslom, hogy az ügyfélszolgálat oldalon vedd fel velünk a kapcsolatot, mert ott tudunk választ adni a konkrét esetre. Ez a téma egyáltalán nem olyan, amit a fórumon meg tudunk beszélni, mivel tele van a személyes adataiaddal, amit a törvények értelmében én rajtad kívül senki másnak nem adhatok ki, így itt nem tudok válaszolni neked. Ott viszont igen. (Annyit hozzátennék, hogy most szabadságon vagyok augusztus 1-ig, ami nem azt jelenti, hogy nem válaszolok a megkeresésekre, hanem hogy nem azonnal, hanem valamennyi csúszással. Ezért elnézést kérek.)

Moira

Köszönöm szépen, oda is írtam, és választ nem kaptam.... épp ahogy az előző alkalommal is.
Köszönöm a segítséget...
 

DeletedUser

Vendég
Hello

meghívtam egyik ismerősöm és elérte a 3000- népességet megkaptam a 200 aranyamat rányomtam a kapitány felfogadására és eltűnt 150 aranyam ...a 100 helyett :/ ilyenkor lehet valamit tenni az ügy érdekében?

Köszönöm a segítséget!

üdv.: Dávid
 

DeletedUser9070

Vendég
Hello

meghívtam egyik ismerősöm és elérte a 3000- népességet megkaptam a 200 aranyamat rányomtam a kapitány felfogadására és eltűnt 150 aranyam ...a 100 helyett :/ ilyenkor lehet valamit tenni az ügy érdekében?

Köszönöm a segítséget!

üdv.: Dávid

Kedves Játékos!

Kérlek, keress fel bennünket a kérelem rendszeren keresztül, hogy ezt a helyzetet tisztázni tudjuk.

Tisztelettel

Porphyrion
 

Moira

Ex-CM
Kiemelem, mivel sokan félreértik és minden lehetőséget kihasználok a jelzésre, hogy a meghívás miatti aranyakat ÚJ játékosok után adjuk, tehát ha már regisztrált valaki, vagy nem a meghívó alapján regisztrál, akkor nem jár az arany.
 
Fent