Eltűnt a kifejlesztett városom...

DeletedUser

Vendég
Kedves moderátorok!

Zsocash vagyok, és a Delta világban játszom, és amikor tegnap este beléptem a felhasználómba, azt tapasztaltam, hogy a nagyjából 1800 pontos városom helyett, egy teljesen alap felszereltségű, kezdő várost látok.
És ez azóta sem jött rendbe, így hát kezdek megijedni...
Amikor beléptem, kijött a regisztráció utánni kép, amikor égtájat kell választani, és csak aztán jött be ez az alap város, ráadásul szövetség nélkül találtam magam. Ami még furcsább, az az, hogy a levelezéseimet, fosztogatásaimat megjegyezte a szerver, amiket a fejlett városommal csináltam, de minden más alapállapotra váltott vissza. Nincs hadsereg, sem pedig épületek...
Ez szerintem egy fontos, hiba, így hát tisztelettel szeretnék mielőbbi segítséget kérni!

Köszönöm!

Üdv.: Zsocash
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt moderátorok!

Választ szeretnék kapni a következő problémára.A Delta világban az egyik csapattársam belépett a mai napon és mindhárom városa szellemváros lett,ehelyett kapott egy 252 pontos várost,valamint benne maradt a szövetségünkben.Nem volt inaktív a srác ráadásul 2010 10.05-én foglalt egy várost.Ez azért elég durva,hogy ilyen megtörténhetett.

A játékos neve:G4b3sz10
Világ: Delta

Kérném az ügy kivizsgálását és a segítséget előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Ebben az esetben annak a játékosnak kellene felkeresnie minket az ügyfélszolgálaton keresztül.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Értem! Tehát elfoglaltak :s
És ilyen esetben mit lehet csinálni, hogy visszakapjam a városomat??
SZólni kell valamelyik szövetségbelimnek, hogy foglalja vissza?
 

DeletedUser

Vendég
Ha csak ez az egy városod volt, akkor újra kell kezdened a játékot. A várost csak magadnak tudod visszafoglalni, de ehhez egy újat kell építened előtte.
 

DeletedUser

Vendég
nem tudok belépni a GREPOLISba!

Ilyen jellegű problémával az Ügyfélszolgálathoz fordulj, ennek nem a Fórumon van a helye. Köszönöm!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent