Ellenséges Falu

DeletedUser

Vendég
Ez egy olyan különálló falu lenne,hogy akárhányszor lehet támadni,de nem lehet befoglalni és folyamatos védelme van és,ha legyőzzük akkor egy bizonyos mennyiségű nyersanyagot kapunk és nő minden támadás után a védelme és a nyersanyag mennyisége.1 nap akárhányszor lehetne támadni,de közvetlen egymás után nem lehet újat indítani csak kizárólag a támadás után.

Pl.:
1.támadás 50 egységgel indul és 1 kardforgató a védelme mi győztünk és minden nyersiből 500
2.támadás 100 egységgel indul és 20 kardforgató a védelme mi győztünk és mindenből nyersiből 1000
3.támadás 200 egységgel indul és 50 kardforgató és 1-es szint fal a védelme mi győztünk és mindenből nyersiből 1500
és így tovább amíg a fal el nem éri a maximális szintet és a védelem el nem éri a 2000 egységet.Utána valami bónusszal lehetne jutalmazni azt az illetőt amelyik legyőzte...

Ha lenne valami kérdés akkor nyugodtan lehet kérdezni...

Az én hadseregem:
thisisgrepo thisisgrepo thisisgrepo thisisgrepo
 

DeletedUser9302

Vendég
Üdv!


Ez az ötlet hasonlít a gépi falvak farmolásához.
Én nem támogatom!
 

DeletedUser8585

Vendég
bocsi de én sem támogatom szerintem teljesen felesleges egy ilyen falu mivel ott van a többi falu amit farmolni is lehet és el is lehet foglalni (bár abban igazad van hogy kéne valami ehhez hasonló dolog)
 

DeletedUser10126

Vendég
Egy kis módositással támogatom:Ne nyersanyagot lhessen benne kapni,hanem harci pontot.Úgy jó lenne. És a visszaélések ellen be lehetne vezetni a morált-kisebb játékosoknakn nagyobb szerencséje van.
 
Fent