Ellátmány :D

DeletedUser

Vendég
Most eszembe jutott :D ki kéne találni a kaja fogalmát grepolisban, mikor egy városban lesz 10-20k védő katona, mi látja el élelemmel ?:D az 1000%-n dolgozó falu ?
Az lenne a vicces , hogy lenne alap kaja limit és ha a katonák máshol vannak elkezdik felélni a védő kajakészletét mondjuk 1 nap után :D és mikor a tartalék 0-ra esik , morálvesztés lépne be 10,20,40,50%-l majd mikor eléri az 50%-t 10%-a meghalna az egységeknek .

Persze ez bizonyos időközönként történne.

Lenne egy maximuma a tartaléknak, hogy mennyi tárolodhat a városban, ezt is lehetne rabolni, eladni és küldeni.

Hajók vinnének magukkal 1 heti tartalékot, mert annak még is van elég raktere

Ha lenne olyan hogy blokád, akkor ki lehetne éheztetni a városokat :]
 

DeletedUser

Vendég
ez úgy ahogy van hülyeség :D
a kaja a grepolis-ban a népesség határral egyenlő, minél nagyobb a tanya annál több embert képes ellátni élelemmel és ha támogatsz valakit akkor a te városodból érkezik a te egységeidnek az utánpótlás ;)
kiéheztetés: akkor harc nélkül megölhetnénk a ellent :D
szép kis világban élnénk, ezt szerintem gondold át még 1X, mert akkor egyáltalán mi értelme játszani ha egy 10000 pontos harc nélkül megöli egy fllota nélküli 50000 pontos katonáit, ez abszurdum! :mad:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ez sztem nagyon nagy hülyeség! xD azért hagytam abba az Ikariamot is! mert nem volt elég hangulatom és ezért elmentek az egységeim! úgyh ez ne történjen meg itt!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Minek? Játssz traviant, ott gyönyörű mínusz fogyasztásokat lehet produkálni egy rendesebb védésnél. Itt meg ha betolnak egy városba - mondok az egyszerűség kedvéért egy számot - 15 falunyi védőt, azt gyönyörűen le lehet szedni kevesebb, mint 15 falunyi támadóval...Ennyi. Miért kellene még nehezebbé tenni a védést?
 

DeletedUser

Vendég
Ma védtem meg Epszilonon magam 20 támadás ellen, EGYEDÜL! Szóval semmi sem lehetetlen, csak jól kell statégiázni, ráadásul szerintem a védőknek könnyebb dolguk van...
 

DeletedUser

Vendég
Apropó kaja:

imghh.png




Szóval már megvan a kaja fogalma, az ötleted alapból meg volt valósítva ;):D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
igen, ezt már én is észrevettem és jót nevettem rajta. Egyébként kávét a törökök vagy az arabok ittak először a (?). században? Vagy rosszul tudom?
 

DeletedUser

Vendég
az arabik ittak először, azt hiszem a 10. században
a süti meg kicsit fiatalabb mint az ókori hellas :p
 

DeletedUser

Vendég
Vagy Etiopolisba :D
Elvileg az a kávé őshazája :)

Végülis sütit ki tudja? Lehet volt valami süti akkor is, csak elégett a receptje :D
Hát attól függ mi számított sütinek :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
ja, ha a csokis sütit akkor Kolumbusz óta ismeri Európa a csokis sütit :D
 

DeletedUser

Vendég
Saját magát támadta. Ilyenkor buliznak egyet a katonák és hazamennek.
 

DeletedUser

Vendég
Na igen. Nincs túl sok értelme, de épp kedvem volt hozzá, hogy kapjanak kávét meg sütit a katonák :)

És épp kapóra jött ez a téma, fölraktam ide printscreent, hogy IGENIS VAN KAJA Grepolisban :D:D
 

DeletedUser

Vendég
Nos valóban, de ott csak a kedv, erő, kereskedés - valamint a fosztott nyersi, katona van kiírva.

Szóban csak itt van leírva bármi a kajáról. :)

Bár a tanyánál valóban van 1-3 búzatábla, meg az erő növelésnél is szőlő van az ikonon, meg talán a háttérben látni valami élelmet a falu hangulatnál, szóval igazad van. :)
 

DeletedUser

Vendég
A screenshottal mentettem le a jelentést, és úgy töltöttem fel ide egy képfelötöltőn keresztül.
Lényegtelen milyenen keresztül teszed, ha képet akarsz feltölteni.

Lehet, lehet máshogy is, de nekem így volt legegyszerűbb.
 
Fent