Elhelyezkedés a térképen és a vilégban

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Én azt nem értem, hogy a térképen elvileg 66-os tengerhez tartozok, de a sziget információ és a város infó alapján 56-os tartozok. Akkor most ez hogy működik? :confused:
A szigetem 99% a térkép szerint 66-os tengeren van, és a felettem lévő kis sziget is 6-os tengeren van. Ez most hiba, vagy csak rosszul van megcsinálva a szigetek felosztása? :confused:
A választ előre is köszönöm!

Üdv.: Muaddip
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Lehetséges, hogy a szigetnek az a csücske, amin a városod van, átlóg a szomszédos tengerre.
Megesik az ilyen... nekem is volt ilyen városom.
 

Moira

Ex-CM
Igen, ez néha előfordul és ezen jelenleg nem tudunk javítani. Az egyik besorolás a szigeten betöltött hely alapján osztja be a tengert, a másik pedig a koordináta rendszerben meghatározott pozíció szerint. Valóban úgy a legegyszerűbb elképzelni, hogy a másik tengerre átlóg a sziget adott csücske.
 

DeletedUser

Vendég
Ezt értem! De egy város se lóg át a 56-os tengerre a térkép szerint! Mégis 56-hos a sziget!
Tényleg csak egy csücske lóg át de ott nincs semmi! Se város se üres hely se semmi!
Azért fura, hogy egy csücsök miatt már a térkép másik oldalára soroltak!
 

DeletedUser

Vendég
Már nem emlékszem pontosan hogyan van, meg lehet, azóta változott is, de akkor lehetséges, hogy pont az a sarok az aminek a koordinátáját számolja, ami átlóg.
 
Fent