egységek átalakítása

DeletedUser

Vendég
sehogy :(

még a nyelvtani hibákat sem javítgatják.
Ahhoz, hogy betegyék a játékos aktívállást jelző ikont a szövin belülre, na ahhoz kellett 3-4 hónap (ugye külföldi szervereken január óta megy a játék, ha jól tudom és tuti ott is kritizálták egypárszor) és az méreteiben is sokkal kevesebb meló (szinte semekkora sem), mint a fentebbi különben tényleg jónak tűnő ötlet.
 

DeletedUser

Vendég
egysegek

nekem is tetszik ez az egysegfejlesztos otlet : )
tok jo lenne, mivel igy mindenki katonai masak lennenek, sott az sem lenne rossz ha pl az alap katonak nagyon gyengek lennenek, a kepessegeik adottak lennenek, s te kene kialakitsd oket, tunningolni azokat. vagy pl tamadopontokert is lehetne fejleszteni azokat :D sok jo dologgal lehetne erdekesebbe tenni..
 

DeletedUser

Vendég
.......

en bevzetnek minden istenhez egy uj harcost, ami nem foglal populaciot, lassan eloallithato, kozeperos, nagyon draga...igy ki lehetne javitani azt a dolgot hogy annyian panaszkodnak arra hogy keves a max populacio, tul sok populaciot igenyelnek a szallitohajok, es egyesek szamara megall a jatek ha elerik a max populaciot. mellesleg en is panaszkodom erre a populacio dologra, 1 honap jatek utan elertem a felso hatart...
jol kidolgozva ez a zero populacios egyseg otlet nem lenne rossz dolog...
 

DeletedUser

Vendég
Nicsak egy (tanitóbácsi) okító !

Kedves Csutak barátunk ,sehol nem olvastam még azt,hogy kötelező itt játszani.Aki nem képes alkalmazkodni,az büntetlenül kereshet más elfoglaltságot ,amiben kiteljesedhetnek a képességei.És azt hiszem többek nevében megigérhetem,nem fog hiányozni az akadékoskodása,és türelmetlensége erről a szerverről ,senkinek.

Kedves Rádiusz !

Gondolom Csutak játszótársunk nem szorul a védelmemre ,de azért nehogymár ne felythesse ki a véleményét egy játszótársunk sem, mert akkor megjelenik egy kényelmes "szaki" aki azt hiszi csak neki találták ki ezt a játékot és lehurogja majd elküldi máshova játszani !- lehetr neked kellene kikeresni egy még nyugisabb játékot , mondjuk egy sakszimulátort ahol ráérsz és két lépés közt akár nyaralni is elmehetsz, az is stratégiai játék ! ez viszont az ókori görög harcias világrol van mintázva ahol valószinüsithetően céloztak a katapultal, sőt egy egy éjszakai támadás esetén sem adtak dupla védelmi bónuszt a védő egységeknek !!!- ezt azért nem ártana figyelembe venni ha már ilyen jellegü játékba kezdtünk.
Ez nem azt jelenti hogy holnaptol játszótársunk elképzelése szerint fog müködni a játék de lehet hogy szerinte ez élvezetesebb lenne igy, mondom szerinte, gondolom a véleménnyilvánitás jogával élhet és ezért nem kell minden mazsola hurrogásátol tartania, csak mert nem egy véleményen van vele!!!
 

DeletedUser

Vendég
Fejlesztgetős ötlet alapból jó lenne csak példul mantikórnál növelni a 945-ös vagy mennyis szúrőfegyvert az azért elég morbid lenne. Meg a küklopsznál feljebb vinnéd a szúró elleni védelmet aztán szinte áttörhetetlen lenne belőle akár 5-10 darab is.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem az ügyben lenne javaslatom, hogy esetleg lehetne mód az egységek tuningolására, gondolok itt támadó és védő értékekre. Ezt mondjuk ugyanúgy a barakkokban lehetne kivitelezni ezüst fejében, mint az egységek kiképzését.

Én azért nem támogatom, mert a kezdő játékosok ellen növelné az előre haladottabb játékosok előnyét. Ha pedig két kifejlesztett játékos üti egymást akkor az erőegyensúly ugyanaz, mintha nem lenne ilyen képesség.
 

DeletedUser

Vendég
Lenne néhány észrevételem pár egységgel kapcsolatban

katapult : szinte abszolút használhatatlan egység 15 embert fogyaszt és semmire nem jó csak a fal rombolására
javítana rajta ha más épületek ellen is bevethető lenne (célzottan) illetve a sebességét célszerű lenne növelni legalább 3-ra vagy 4-re.

szállító bárka : a legnagyobb probléma szerintem az , hogy 7 embert lefoglal miközben csak 20-at képes szállítani.
1000 fő elszállításához 50 bárka kell ami 350 ! fő plusz népesség ami azért probléma mert az egy faluban gyártható népesség száma igencsak korlátozott.

gyors szállító hajó : még rosszabb a helyzet mint a szállító bárka esetében 5 embert lefoglal miközben csak 10-et képes szállítani.
1000 fő elszállításához 100 bárka kell ami 500 ! fő plusz népesség

szerintem érdemes lenne elgondolkodni ezeknek az egységeknek az átalakításán

Katapult szuperul működik. Nem úgy kell a csatába indulni, hogy 20 katapulttal nullázod az ellenfél védelmét. Csak abba gondolj bele, hogy a városfalat milyen kellemes egy olyan városnak újra építeni akit lezúztak nulla seregre és ki van gyakorlatilag téve a farmolás veszélyének. A célzott rombolásra már nem is reagálnék. A sebesség nem 1, ha tengeren támadsz.

Kicsit változtatni kellene a szemléleteden és több városban gondolkodni. 1 várossal nem fogsz úgy lezúzni valakit, hogy ne érezd meg. A támadás után Neked is időre van szükséged a pótlásokra de ez így a jó, mert Ő is felállhat és nem feltétlenül érzi azt, hogy na most szétverték a játékomat.

Több városban gondolkodj!

Nem az egységek átalakításán kell elgondolkodni hanem a stratégiádon...

Veszteségekkel pedig számolnod kell és be kell vállalnod Őket.
 

DeletedUser

Vendég
en bevzetnek minden istenhez egy uj harcost, ami nem foglal populaciot, lassan eloallithato, kozeperos, nagyon draga...igy ki lehetne javitani azt a dolgot hogy annyian panaszkodnak arra hogy keves a max populacio, tul sok populaciot igenyelnek a szallitohajok, es egyesek szamara megall a jatek ha elerik a max populaciot. mellesleg en is panaszkodom erre a populacio dologra, 1 honap jatek utan elertem a felso hatart...
jol kidolgozva ez a zero populacios egyseg otlet nem lenne rossz dolog...

Milyen felső határról beszélsz? Hány városod van fullon kiépítve, tele egységekkel? :D Ne röhögtess.

Az általad említett játékosoknak nem a játék áll meg, hanem Ők maguk...

Azt hiszem nem kellene ötletelni olyanoknak akiknek megállt a játéka.
 
Fent