Csatlakozás szövetséghez

A ti tanyátokat is támadják az UFO-k?

  • Igen

    Szavazatok: 9 81,8%
  • Nem

    Szavazatok: 2 18,2%

  • Összes szavazó
    11
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser

Vendég
Lehet hogy hülye kérdés de hogyan lehet csatlakozni egy szövetséghez?
Addig ok hogy küldenek egy meghívót de nem tudom hogyan lehet elfogadni.
Ha valaki ad egy tippet előre is kösz!
 

DeletedUser

Vendég
Ha jól emlékszem a bal oldali szövetség menü alatt megtalálod az összes kapott meghívódat. Ott el tudod fogadni.
 

DeletedUser

Vendég
Ha szövetségben vagy, akkor a bal oldali Szövetség menüpontra menj, azon belül a Tulajdonságok fülre menj, és ott lesz hogy Elhagyás. Ezután a jelentéseknél lévő meghívó megtekintésénél már csatlakozni is tudsz.
 

DeletedUser

Vendég
Nemtudok csatlakozni sehova, mert sehol nincs olyan hogy csatlakozás vagy ilyesmi..:confused:
 

DeletedUser

Vendég
A meghívóban van olyan, hogy minden meghívás megtekintése..
 

DeletedUser

Vendég
Azt valaki meg tudja nekem mondani, hogy lehet kilépni a szövetségből?
 

DeletedUser

Vendég
Szövetség menü Tulajdonságok részében megtalálod az elhagyás gombot.
 

DeletedUser

Vendég
Lacimaster

Szia!
A városom környékén lévő ( pozitív ) játékosokból szerettem volna egy szövetséget létrehozni, de senki sem jelzi vissza, hogy "OK". Valamit elrontottam, vagy csak nem akarják a szövetséget?
 

DeletedUser

Vendég
Ne csak meghívd, hanem írj levelet az elképzeléseidről, hátha akkor csatlakoznak.
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudok belépni szövetségbe

Bocs, de a szövetségnél csak az alapítás jön be. Most akkor mit csináljak?:confused:
 

DeletedUser

Vendég
A jelentések között, a meghívóban van egy olyan opció, hogy minden meghívás megtekintése.
Innentől menni fog :)
 

DeletedUser

Vendég
Kaptam meghívót, de hiába kattintok a minden meghívás megtekintésére, akkor is csak a szövetség alapításos rész jön be:( mit csináljak?:confused:
 

DeletedUser

Vendég
ha át akarsz lépni valahova, eloszor lépj ki a szövidbol.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Nekem is ez a problémám. A jelentésekben meghívtak egy szövetségbe, de nem találom a "minden meghívás megjelenítése"-ben a meghívót és visszaigazolni sem tudom,:( pedig nem vagyok még tag sehol, most kezdtem a játékot.:) Segítsen valaki, ha tudja , hogy mit csinálok rosszul!:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
És a visszavonásról nem küldenek jelentést?:confused:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent