Csapatok követelése

DeletedUser2118

Vendég
Világ: Gamma
Hiba általános leírása: Csapatok követelése után ügye a jelentésben kapunk egy számot, hogy hány "csapatot" (fordítás szerint) toboroztunk. Na már most ez a szám ha mondjuk 9, akkor az ügye lehet kevesebb csapat is, mert van olyan egység amihez több ember kell, tehát kaphatsz kevesebb egységet, de leveszi a 9 embert. Múltkor ez is történt, leellenőriztem. A következő támadásnál már 1 ember hibádzott. Másnap megint követeltem csapatokat 2x, az egyiket kiszámoltam, az jó volt, a másikat nem. Itt a 3. támadásom után 9-et írt ki a jelentésben, de csak 4 egységet kaptam. Olyan egységeket amik egy embert igényelnek fejenként, de levette a 9 embert.

Sürgősség: Hát engem igen csak zavar
 

DeletedUser2118

Vendég
A történtek után volt még 1 olyan ami jó volt. Mármint úgy volt jó hogy 8-at írt ki (hiba), négyet kaptam, és négyet is vont le.

Ezután minden tökéletesen ment/megy
 

DeletedUser1598

Vendég
lehet, hogy kicsit megbolondult a jatek, miutan mas szerverre tettek at...
de aztan megjavult... valahogy...
 

DeletedUser

Vendég
Tesztelés alatt van a dolog, mert a hibás kijelzés még mindig zavaró.

Dragonrk
 

DeletedUser2118

Vendég
Úgy vettem észre, hogy teljesen jól működik a dolog magasabb hangulat és erő százalék mellett. Legalábbis ez így volt ma.
42% hangulat és 44% erőnél megint a következő történt:
8 csapat jelentésben, 5 csapat valójában
 

DeletedUser

Vendég
Úgy vettem észre, hogy teljesen jól működik a dolog magasabb hangulat és erő százalék mellett. Legalábbis ez így volt ma.
42% hangulat és 44% erőnél megint a következő történt:
8 csapat jelentésben, 5 csapat valójában

Nem akarok okoskodni, de nem lehet hogy az történt, hogy pár embered odaveszett a támadásba? Hiszen elvileg, és amit én tapasztaltam gyakorlatilag is, 50% hangulat alatt már védekeznek a robot falvak! Tehát lehet hogy a követelés száma megfelelő, valóban 8 embert követeltél, de mivel 3 meghalt a követelésben, így annyival kevesebb tért vissza!
Szerintem ez a válasz a kérdésedre! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2118

Vendég
Nem, mivel ha egy falu védekezik, arról jelentést kapok a veszteségekkel együtt (ami nem történt meg).

Másrészt ha ki van fejlesztve a diplomácia az akadémián, akkor 40% alatt védekezik a falu, fölötte nem valószínű.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A diplomácia kifejlesztésével a falu 60% hangulat felett nem védekezik. Ez alatt már visszatámadhatnak. Azért ezt ne felejtsd el: "Nem valószínű" > 0:)
 

DeletedUser2118

Vendég
Köszönöm szépen... Tudom mit írtam le.
Nem véletlenül írtam a "nem valószínűt", hiszen így van a játékban is.
 

DeletedUser

Vendég
Bocsi, nem kötözködésnek szántam...
01.png
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Alfa-n azt vettem észre h minden ok nélkül tünnek el a katonáim. Pedig nem támadnak, én sem támadok és sosem megyek 50% alatti faluba farmolni. Ma reggelre is eltűnt 2 harciszekerem. tudopm nem sok de már nem ez volt az első és egy kicsit idegesít. Erre találjon vki megoldást! :D:D
 

DeletedUser

Vendég
lehet azért mert sose támadsz csak tanyasiakat és ezért elgörnyedtek az izmaik és leestek a lóról,szekérről :D a parittyásoknak meg akkora lett a szakálluk hogy lelőtték őket az íjászok és ezt ordították: yetik!
 

DeletedUser

Vendég
nem rosz de nem hiszem h ez lenne a gond! :D:D Edzve vannak a katonáim azért rendesen van konditermük is gyúrnak minden nap szal nincsenek az izmaik elsorvadva. a parizzyások meg borotválkoznak azok meg nem lehetnek yetik:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Az isten megáldja ezt a játokot!!!! mostmár kezdem unni!!!!! kiküldtem egy faluba a lovasaim h növeljék benne az erőt, mikor elérte a 100% ot 9 lovasom csak úgy eltűnt. valamit csináljatok mostmár vele mert szétütöm ezt a vackot !!!!!!!!!!!!!!! :mad:
 

DeletedUser

Vendég
Lehet hogy, csak nekem bonyolult!
De hogyan követelhetek csapatott, mert a következő a gondom:
Mikor a támadásnál beütöm a támadó egységének és fajtáját, mennyiségét .
Aztán csapatok követelése ikon bejelölöm és elindul a támadás magától.
OK , de hol adom meg mennyi a követelésem a falutól?
 

DeletedUser

Vendég
Azt nem te szabod meg mennyi csapatot akarsz követelni azt a játék szabja meg és nekem eddig 9 fő volt a legtöbb. ha olyan katonát kapsz ami pl 3 embert foglal akkor azt úgy számold a 9hez. tehát kapsz pl 1 lovast az ugye a kaszárnyában 3paraszt akkor mellé még kapsz 6 másikat. és így 7 katonát kapol ha követelsz :D:D
 

DeletedUser1598

Vendég
Nem lehet, megadni... Csak azt, hogy milyen paranccsal mész a faluba, és hogy mennyi egységgel.
 
Fent