Buvarkodas

akarnatok ezt?

  • Jo lenne

    Szavazatok: 30 62,5%
  • Nem jo otlet

    Szavazatok: 18 37,5%

  • Összes szavazó
    48

DeletedUser

Vendég
Szerintem ha már olyan lenne, hogy prémiumot találsz, (ha egyáltalán bevezetik) akkor nem hinném hogy 10 arany lenne, amit kb. 1/1000 eséllyel találsz.
Akkor már úgy lenne valami %-os esély, például:

40% esély, hogy találj nyersanyagot
- ha találsz 10% eséllyel nagy mennyiség
- 30% eséllyel közepes mennyiség
- 60% eséllyel kis mennyiség
***egyszerre csak egyféle nyersanyagfajtát találhatsz, mindegyik nyersanyagfajtára 33% esély lenne, a mennyiség a raktárkapacitástól függne

30% esély, hogy nem találsz semmit

~25-28% esély, hogy valami baj történik
- ha baj történik 15% eséllyel a megfullad a búvárok egy kis része
- 20% eséllyel viharba kerülnek és nagyobb részének (pl. fele) annyi
- 40% eséllyel kalóztámadás éri a búvárokat
- 20% eséllyel eltévednek és az eredeti út 2-5-szörösét megtéve jutnak haza
- 5% eséllyel valamilyen tengeri szörny (pl. hidra) megsemmisíti a teljes expedíciót)

És végül ~2-5% eséllyel találnánk aranyat, de csak kisebb mennyislget pl. 1-3-at
Vagy ha találnak aranyat úgy 10% eséllyel 4-10 is lehet a mennyisége

U.i.: Szerintem az csak pénzkidobás (szó szoros értelmében), hogy megfelezd az építési időt 20 aranyért. Szerintem a normál is elég gyors. Ha meg túl lassúnak véled, építsd a szenátust (legfeljebb 24. szintig), vagy fejleszd ki az emelőt, bár ennek megint nincs sok értelme, különösen hogyha már a legtöbb épület amit fel akarsz építeni, magas szinten van.
Ha van aranyad, szerintem valamelyik prémium vezért kéne aktiválnod, vagy rendezz belőle olimpiát.
Ez csak az én véleményem
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
hat ez azoknak szol akik mar nem birnak magukal
szerintem vagy szerencse jatekot szeretnenek
meg az arany utanni vagy miatt sok jatekos pazarolna mindenet
 

DeletedUser

Vendég
Én csak leírtam, egy nagyjából reális %-os eséllyel összegezve az eddigieket.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
nem csak az en otletemet pontositod
de ugy jonne ki ha lenne fonyeremeny 1-10 arany
 

DeletedUser

Vendég
Az arany nem főnyereményként menne.

Csak benne lenne a pakliban (ha elfogadják így a fejlesztők), hogy kis eséllyel találunk egy kevés aranyat.
Ha olyan lenne mint a lottó, akkor ha találsz aranyat akkor az 100 vagy több lenne, de erre csak nagyon kicsi esély lenne pl. 1/5000, 1/10000 vagy még kisebb. És már egyáltalán arra is kicsi esély lenne, hogy nem üres kézzel jössz vissza így nem lenne túl nagy a népszerűsége.

Szerintem:
"Jobb ma egy veréb, mint holnap egy túzok"
Vagyis inkább találjunk többször kevesebbet, minthogy 100-ból egyszer találsz egyáltalán valami jót (ami még lehet, hogy kevés is lesz), és a búvárok felét meg megeszi egy szörny vagy cápa, vagy megtámadják a kalózok.

Tehát én kitartok az előbb leírtaknál:
szabobalazsG mondta:
40% esély, hogy találj nyersanyagot
30% esély, hogy nem találsz semmit
~25-28% esély, hogy valami baj történik
~2-5% eséllyel találnánk aranyat, de csak kisebb mennyislget pl. 1-3-at

A %-okon lehet változtatni, de túlzásba sem érdemes vinni.
Ha túl kicsi eséllyel találunk csak nyersit (esetleg aranyat), vagy túl nagy eséllyel támadja meg valami a búvárokat, akkor már a legtöbben nem indulnának, mert nincs értelme. Mivel ezzel az járna, hogy túl kockázatos lenne a nyereség.
 

DeletedUser

Vendég
De ha aranyat hozna,akkor áldozatot is kell hozni érte... mondjuk meghal a fele... vagy mittom én...
 

DeletedUser

Vendég
Nem fog minden esetben a Support véleményt alkotni, általában az összes ötletet felszoktuk vetni a fejlesztői megbeszélésen, de ha nem tart sokáig, akkor csak azokat, amiknél lehetséges a pozitív elbírálás. Én válaszoltam, tehát Support részről már megtörtént az állásfoglalás.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Lenne 1 kerdesem supportol benne lesz az otletem a 2.0 versioban?
 

DeletedUser

Vendég
Ez szerintem is jó, hiszen aki fejlődni akar, simán nyerhet(rossz esetben bukhat)nyersanyagot.:D
 

DeletedUser

Vendég
Ez egész jó ötlet,szerintem elég lenne az is bőven ha csak nyers anyagot lehetne szerezni.
Én úgy képzelném el hogy ki lehetne választani hogy meik nyersanyag fajtából akarok szerezni,és akkor csak azt keresnék.
És lehetne olyan is hogy mindent keresnének mind a 3 nyersanyag fajtát.
 

DeletedUser

Vendég
szerintem meg nem kéne ezt amit írtál, mert csak expedícióznak, nem tudják, hogy ott van- e borostyánkő, ezüsttallér, farönk (csak példák a fa, kő, ezüstre):D
 
Fent