Bug fórum

DeletedUser

Vendég
Kéne egy Észrevételek, bugok, hibák, javítanivalók, ilyesmi fórum, ide az ötletek mellé, nem pedig eldugva valami utolsó alfórum leghátsó zugába. Attól, hogy nincs szem előtt ilyen, még van egy csomó bug, és nem szerencsés, ha a keresésbe megfáradt gamer ide az ötletekbe löki be a szerinte javítandók listáját.

És ezzel próbáljon meg valaki visszaélni...
 

DeletedUser

Vendég
Ha akarod , én megpróbálok Harcostárs !

Szerintem is egy egyszerű fórum kéne az összes bugról... szem előtt !
 

DeletedUser8281

Vendég
Hát nem tudom.... egy fél fordulatot kell az egérrel lefele gurulni és az Agórában van egy ilyen fórumszál. Nézzetek körül szerintem mielőtt javaslatokat tesztek. Nincs eldugva, nem egy "alfórum leghátsó zugában" van :)
 

DeletedUser

Vendég
Kürölnéztem, és pont azért írtam, amit írtam. Rohadtul nem egyértelmű, hogy hova tartozik, mivel a Grepó és az Agóra közé ékelődik az Innogames hírek. Persze lehet, hogy koncepció, mert nagyjából ugyanilyen inkonzisztencia figyelhető meg a játék felületén is...
Ja, és még annyit hozzátennék, hogy ha bármelyik Grepó alfórumból úgy mész felfelé, hogy a címsorban a Grepolisra kattintasz, akkor ott kapásból nem látsz olyan alfórumot, hogy bugok...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8281

Vendég
Hát nem tudom abba mi nem egyértelmű, hogy Bugok és hibák ? Ráadásul a fő oldalon van, ha belépsz a fórumba azonnal látszik. Azért az jó dolog, hogy valaki összesen 176 HP-vel megmagyarázza mi miért nem jó :)
 

DeletedUser

Vendég
Neked bazi nagy monitorod van. Gondolom azt is HP-ben méred...
 

DeletedUser8281

Vendég
:) ez tetszik!!! Az is szép, hogy több a kommented itt mint ahány ellenséges katonát megöltél.... Nincs ezzel tulajdonképpen baj, mert ettől még nagyon jó ötleteid, javaslataid lehetnének, a kettő nyilván nem függ össze. Viszont olyan dolgokon akarsz változtatni, amik évek óta jól müködnek. Egyébként ha hibát észlesz bárhol, akkor a legegyszerűbb, és leggyorsabb megoldás, ha a supporthoz fordulsz levélben. Minden esetben utánanéznek és gyorsabban is intézik a dolgot, mintha ide teszed fel.
 

DeletedUser

Vendég
Kösz az ötletet. Csak hát én úgy vettem észre jobb helyeken, hogy a supportot olyasmikkel szokás zaklatni, ami kifejezetten egyéni elbírálást igényel. Ami tervezési, programozási, ilyesmi hibának tűnik, azt közzé teszi akit zavar, hátha a support nélkül is tud valaki megoldást. Mert esetleg nem csak azért nézegeti a fórumot, hogy másokat fikázzon. Amúgy te melyik szerveren vagy? vagy hát milyen néven? Esetleg én is megnézném a HP-idet, biztos nagyon meggyőző.
 

DeletedUser

Vendég
Van egy nagyon hasznos oldal, grepostats a neve, ott megtudod nézni, hogy a műn játszik

Elnézést az offért, bár a témát szerintem így is úgy is törölni fogják.
 

DeletedUser8281

Vendég
A support továbbitja az ilyen jellegű prolémákat a fejlesztőknek, és gyorsabban célhoz érsz, ha nekik irsz, különösen, ha a játékkal kapcsolatos bugot, hibát észlelsz. Itt inkább a játékosok kommunikálnak egymással. ggsenior néven játszom a mű szerveren
 
Fent