Birema és az ő döfőorra

DeletedUser

Vendég
Ezt nem úgy érted, hogy mintha a foglaló város (tehát ahonnan indul a gyarmi) lenne a foglalandó város (ahová beér a gyarmi)?
Tehát hogy a foglaló magával hozza annak a városnak a tulajdonságait ahonnan indul...
 

DeletedUser

Vendég
Igen, szerintem úgy érti. De akkor ebben az esetben valóban úgy van, hogy ha prémiumot fizettél, de a téged foglaló nem, akkor az egységeid amiket az éppen foglalás alatt lévő városból városba vetsz be, prémium nélkül harcolnak érted.
Viszont ha te mint prémiumos foglalsz egy nem prémiumost, az ő egységei a foglalás alatt lévő városból a foglalást támadva megkapják ellened az általad fizetett prémium funkciókat.

Muris :)
 

DeletedUser

Vendég
Nos, akkor ha szabad kérnem, fussunk még egy kört a foglalással! :)

Nálunk ebből megint vita lett. Állítólag a foglalás alatt lévő város esetében a város fejlesztései számítanak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Félreértettetek.
Kismiska elakarja foglalni Nagymiska városát. Nagymiskának se fejlesztése, se prémiuma. Kismiska városából elindul a Gyarmat. Van döfőorr és phalanx fejlesztése, valamint parancsnok, kapitány prémiuma. Megérkezik Nagymiska városához, a csatába természetesen minden fejlesztés, és prémium aktív az ő oldaláról.(másikról nem, mert annak a félnek nincs semmije)
Sikeresen bejut. A rendszer innentől kezdve, amíg ő bent van, úgy kezeli, minta Kismiska városa lenne Nagymiska városának a helyén. Tehát a védekezés során a Döfőorr és phalanx fejlesztés, illetve a Kapitány és Parancsnok aktív. Ez mindaddig úgy lesz, amíg el nem foglalja a várost, vagy ki nem ütik. Ha elfoglalta, akkor a város visszaáll az alap állapotára, tehát miután nem volt benne fejlesztés, ezért onnantól az ott állomásozó csapatokat nem erősíti a döfőorr és a phalanx. (csak a prémium, de az játékoshoz tartozik)
 

DeletedUser

Vendég
Reszemről én pontosan igy értettem és ezt is mondtam, de ez azt jelenti hogy a foglaló város hozza magával a tulajdonságait ...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én is pontosan ezt mondtam és így értettem.
És erre írtam, hogy ezt a friss információt a többiek elé tártam, de erre azt mondták, hogy a foglaláskor a foglaló játékos prémiumai, viszont a foglalandó város fejlesztései számítanak.
 

DeletedUser

Vendég
Leszimulálva egy tegnapi foglalás eseményeit, meglepődve láttam, hogy tényleg a foglaló város tulajdonságait viszi át.
Annyira, hogy még az őrtorony is így működik. Ez azért érdekes, az ugyanis nem fejlesztés. A fal mérete viszont a helyi...
Gyanúm szerint ez hiba.
Az átvitt fejlesztések is azok.
A múltban legalább százszor szimuláltunk ilyen eseteket, és egyértelműen foglalás alatt is az adott város fejlesztései voltak a meghatározók. Ez egyébként logikus is, mert azok egy adott városhoz tartoznak, nem játékoshoz.
Ha viszont ez nem hiba,akkor elvárható lett volna a fejlesztők részéről, hogy tájékoztassanak egy ilyen "apróságról".

A prémiumos része a témának egyértelmű, azok a funkciók ugyanis játékoshoz tartoznak, nem városhoz.

Felteszek ide két tegnapi esetet. Foglalás alatt készült.
A foglalónál aktív volt a Kapitány és a Helytartó(Parancsnok nem).
A foglaló városban döfőorr kifejlesztve, falanx nem. Örtorony nincs.
A foglalás alatt lévő városban se döfőorr, se fallanx, viszont Örtorony felépítve(erről van kém, ha szükséges, de talán elhiszitek nekem :) ).
A támadott játékosnál prémium nincs.


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent