belső hiba

DeletedUser9276

Vendég
Pi világban indítottam támadást,de a seregem amikor célba kellett volna,hogy érjen a rendszer kiakadt és úton maradt, a sereg semmit nem csinál,illetve a jel villog,hogy 2 csapat illetve nincs úton sereg.A helytartónál a csapatmozgás szürke,ha ráklikkelek kiírja,hogy belső hiba merült fel.
 

DeletedUser9302

Vendég
A szerklesztőség tud csak válaszolni rá!
Ez tiszta hiba.
 

DeletedUser

Vendég
segitseg

A szerklesztőség tud csak válaszolni rá!
Ez tiszta hiba.

bocs de nem tudom hogy kel irni maskep de van a hibajelentesem a tengeremen vagyok es nem tudok sehogyse rakatintani a varosomra csak fent a nagyitoval mit tegyek hogy onan is betudjak lepni kosz elore is
 

DeletedUser9302

Vendég
Beállítások-> Ügyfélszolgálat (de lehet Support van kiírva )-> jelentkezz be és írd meg a problémádat
 

DeletedUser

Vendég
ezek hol vanak nem tudom a bealitas szuport??? a jatekba vagy hol?
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
Rálépsz a Grepolis kezdőlapjára (http://hu.grepolis.com). Legörgeted és ott lent fogja írni, hogy Support. Ott bejelentkezel és megírod a problémádat.
Vagy ahogy Darkest írta: a játékben lent az irányítópanelen a Beállítások gomb, és ott az Ügyfélszogálat.
 

DeletedUser2026

Vendég
Helló
Meglett 10 narancssárga tojásom, Rákatt a begyűjtésre, de nem kaptam meg az áldást! Mit tegyek vgay hogyan kell hozzájutni az áldáshoz?
 

Moira

Ex-CM
Gratulálunk! :) Elvileg a kibővített jutalomtárban találod meg a jutalmakat. Ha nincs ott, kérlek, hogy írj az ügyfélszolgálatra a játékon belüli felületen, hogy ránézhessenek, mi lehet a gond.
 

DeletedUser8438

Vendég
Sziasztok!

A sereg fejlesztésnél ráklikkelek bármire, mire jóváhagynám frissít a pr. és kardost fejlesztek. Ez már egyszer meg lett oldva. Valaki törülte? Nem először szaladok bele az utóbbi időben és anyázok. :(
 
Fent