Belépési hiba

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Miután beírtam a nevet és a jelszót, engedett belépni, viszont a világválasztásnál kiírta, hogy nem létezek. A Fórumra sem tudtam így belépni valamiért, így nehéz volt jelezni a történteket.
489623.jpg

Másik böngészővel léptem be, így engedett egy idő után. Ilyen még nem fordult elő nálam, kissé ijesztő volt.

Üdvözlettel: Scepa
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudok bejelentkezni

Sziasztok!

Ma reggeltől nem tudok belépni a játékba sajnos. Cache törlést próbáltam természetesen először, nem segített. Utána a jelszavam próbáltam újraküldeni, de azt írja, hogy nem egyezik meg a felhasználónév és az email cím. Arra gyanakszom, hogy valaki ellopta a fiókom. Kérlek segítsetek! (ugyanezzel a névvel vagyok a játékban, mint itt a fórumon az Alpha világban azt hiszem). Köszi!
 

DeletedUser

Vendég
Keress minket az Ügyfélszolgálaton keresztül. Itt nem tudunk segíteni.
 

DeletedUser

Vendég
Például itt a fórumon a fenti menü Kapcsolat pontja segítségével...
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom, hogy mit láttok a support bejelentkezési oldalon, de én ezt: "Kérünk, jelentkezz be a Játék Fiókodba."
Mivel a probléma továbbra is az, hogy NEM tudok bejelentkezni a játék fiókomba, ezért a supportba sem. Vagy tán itt valami másik játékfiókról beszélnek? Mert én csak egyről tudok, a grepolis-osról!
 

DeletedUser

Vendég
Most már biztos vagyok benne, hogy ellopták az accountom. feri10110@citromail.hu e-mail címmel játszó játékos tette. Az új jelszó igénylés a játékosnevemmel és az e-mail címével működik. Kérném vissza az accountomat! A címem: gabesz666@gmail.com

"Ha elfelejtetted a jelszavad, vagy szeretnéd megváltoztatni, írd be a játékosnevedet és a regisztráció alkalmával használt e-mail címedet." - ez így nagyon nem igaz, a regisztrációkor megadott e-mail címem nem egyezik meg az accounthoz most tartozó e-mail címmel mégis elküldi a levelet. Szóval találtam egy bugot!
 

DeletedUser

Vendég
Általában a játékosok ilyenkor regisztrálnak egy olyan játékfiókot, amivel a jövőben játszani nem fognak, azonban a supporttal tudnak kommunikálni. Itt nem fogunk tudni segíteni neked. A topicot zárom.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent