"Becsapós" Tenger hívása varázslat

Allora

New Member
Világ: Eta
Több alkalommal megtörtént már, hogy a "tenger hívása" varázslat aktiválása után nem állítódnak át az egyes hajókhoz rendelt időigények. Elvárható lenne az azonnali váltás... de, mivel a másik varázslatnál ("népességnövekedés") már ismerjük a problémát (ezt sem ismerni, hanem inkább korrigálni lenne jó:) - az ember frissít egyet-kettőt. Az időszámlálók átállnak, felezett időt mutatnak... Ekkor az ember nyugodtan bekapcsolja a hajógyártást:) és nagyon-nagyon meglepődik, mert a program levette a megfelelő nyersanyagot, kiírta a megfelelő darabszámot a kikötőben - az EREDETI, DUPLA IDŐIGÉNNYEL. Ez felettébb rosszul esik, nem tetszik és bosszantó - vagy bukom a nyersanyag felét a leállítással, vagy eredeti idővel hagyom futni az építést. Ma ez kétszer történt meg - sokallom:))) egyszer sem kellemes, DE KÉTSZER??? Ráadásul tényleg átvált (de csak a többszöri frissítés után!!) a számláló és ezután mégis a 100%-os időigénnyel indítja el a hajógyártást... 15 jelző esetén ez egyáltalán nem mindegy:)
Nem lehetne ezt (és a népességnövekedéses gondot is) orvosolni?
Tényleg nagyon zavaró - a korábbi, "öreg" verzió nem viccelődött ennyit - egyre többen morgolódnak az ilyen fura problémák miatt. Mások is tapasztalnak ilyesmit, vagy csak nekem van ennyire sok szerencsém?
 

DeletedUser6916

Vendég
Hali

Nekem ugyanez a hiba jelentkezett mint az előttem szólónak az időkkel kapcsolatban és nagyon bosszantott mert nem akartam visszalépni inkább hagytam hosszab időre gyártani
 
Fent