Barangolás

DeletedUser

Vendég
Összefoglaló
Szerintem jó lenne, ha az érkező hősök nem csak harcra lennének használhatók.Hiszen lehet, hogy valaki nem harcol olyan sokat, mert nincs serege vagy ideje.

Jelenlegi állapot
Jelenleg annyit tudunk, hogy egy városhoz hozzárendeljük és ott fog harcoln, segíti az egységeket.

Leírás
Arra gondoltam, hogy kellene egy olyan funkció, hogy el lehessen küldeni barangolni a hőst.A barangolás ideje fix idő lenne.Mondjuk egy óra.Szerintem ez korrekt.Visszatéréskor a hős mindig hozna egy cuccot magával.Pl hozna egy fűrészgépet.Ez által a fa termelés nőne valamennyi százalékkal.Én 20-ra gondoltam.Kő termelés nővelésére mondjuk hozna egy kőfejtő kalapácsot.Ezüstérme növelésére pénzverő gépet.Hozna építési terveket ami az építkezési időt csökkentené, de ez nem lenne állandó, hanem csak arra az épületre vonatkozna, amelyhez hozzárendeled.Hozna színházi jegyet.Azzal az adott színházi játék 10%-al olcsóbb lenne.(Így hírtelen nem sok, de 5 jegy felhasználásával már 50%)Díszeket a városi fesztiválra ami a fesztivál idejét csökkentené.(Igaz ez a drágább, de szerintem ez így jogos.) Hajó építés tervrajza.Csökkenti a hajók költségét 10%-al.Fegyver készítés tervrajza.Csökkenti a szárazföldi csapatok költségét.Tengeri térképek.Csökkenti a hajók utazási idejét.Sziget térképe.Csökkenti a szárazföldi egységek utazási idejét.Ezek a térképek csak akkor működnének ha a hős is megy.Mindent látó távcső.Ha, ez megvan a kémek a támadásban támogatásban lévő egységeket is látná.Egyenlőre ennyi.


Visszaélések megelőzése
Több ilyen dolog is van, de ezek az eszközök egyedi képességekkel bírnak.Valamint a hős egyéni képességekkel is rendelkezik.Ez a fejlesztés csupán csak kiegészítés és a játéknak olyan pontjait változtatja meg (nem mindig de nagyrészt) amely egyedi.

Vázlatrajz
Nincs

Érvelés.
Azért kellene, mert ezzel változatosabbá izgalmasabbá lehetne tenni a játékot.

Nyilatkozat
Megfelel a kritériumoknak.Eddig még n
Eddig még nem lett bejelentve.
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
Bizonyos hősök nem csak harcra lesznek jók, mert a bölcsesség hősei bónuszokat is adnak.
Amúgy meg időszámításunk előtt nem használtak fűrészgépet, pénzverő gépet. :)
Szerintem a hősök így jók ahogy vannak, úgyhogy sajnos nem támogatom!
 

DeletedUser

Vendég
Igen, tudom.Ezt példának szántam.A termelés növekedésen van a hangsúly.
 

DeletedUser8461

Vendég
Fűrészgép, ezen behaltam :D

De nem lenne jó, mert akkor azt mondanák, hogy ez egy másik játékból (T-vel kezdődik, és ravian a vége) való koppintás, és értelmét veszteni. Ezt természetesen a cég próbálja elkerülni.
 

DeletedUser9302

Vendég
Én ebből nem kérnék ha lehet :D

Ezt NEM TÁMOGATOM!

Az előbbi indokok + beleolvastam én is.
 

DeletedUser8824

Vendég
Elég érdekes...
FŰRÉSZGÉP?????????? A korszerűség hol marad? Ennyi erővel ufókat hív amik megnövelik a szerencsét vagy mi...
Nem támogatom
 

DeletedUser9302

Vendég
Ennyi erővel lehetne:

Fejlődik a közvélemény: Leonidaszt bejelölték a Facebookon :D
 

DeletedUser8585

Vendég
XDDDDDDDDDD bocs hogy egy kicsit sokára írtam de lapozgattam és ezt meggláttam:D
fűrészgép az ókori görögországban???????? még példának is borzasztó
Támogatom XD de legyenek benne aratógépek és motorcsónakok is hogy a katonák gyorsabban jussanak el a másik szigetre!
sőt repülőgépek is lehetnének. és lehetne mindenkinek egy saját polisza a marson is ahova rakétával lehetne eljutni!
sőt legyenek új katonák:klónok akiknek lézerpisztolyuk van. ÁLMODSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -.-
De egyébként semmit sem támogatok az ötletből sorry:/ :(
XDDXDXDDXDXDXDXDXDDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10126

Vendég
a kémek a támadásban támogatásban lévő egységeket is látná. ???????????????????????????????????????????????????????????????????? Ha arra gondoltál,amire én,akkor ez már alapból benne van a játékban.
 
Fent