Bank

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Hello nekem az az ötletem hogy mi lenne ha olyan is lenne hogy bank amibe (mondjuka raktártól függ hogy menyit lehet bele rakni) pl 10szinten 10000 nyersanyagot lehetne tárolni amit el lehetne tenni a rosszabb napokra:D
 

DeletedUser

Vendég
A raktár minden szintje után 100 nyersanyag / fajta védett. Minek külön épület erre a célra?!
 

DeletedUser

Vendég
Hello nekem az az ötletem hogy mi lenne ha olyan is lenne hogy bank amibe (mondjuka raktártól függ hogy menyit lehet bele rakni) pl 10szinten 10000 nyersanyagot lehetne tárolni amit el lehetne tenni a rosszabb napokra:D

Használhatatlan ötlet...

Rosszabb napokon 50.000 nyersanyag is kevés lesz erről biztosíthatlak. :D

Amit kérsz különben is létezik csak más formában.

Legyen öt városod 20. szintű raktárakkal. Az pontosan 10.000 nyersit véd fajtánként.

Dolgozzatok az ügyön. :)
 

DeletedUser

Vendég
Féreértés

Lehet hogy én írtam rosszaul de én arra gondoltam hogy nem is tudom a téves fordítás kattincs ide pl az mellé hogy BANK és ha rá kattintasz akkor be tehetsz nyersanyagot és ha rosszul álsz pl kifosztottak és a raktáradban márcsak 1000 nyarsanyag van mindenből akkor a BANK ból ki lehet vanni amit elraktároztál:D
 

DeletedUser

Vendég
Lehet hogy én írtam rosszaul de én arra gondoltam hogy nem is tudom a téves fordítás kattincs ide pl az mellé hogy BANK és ha rá kattintasz akkor be tehetsz nyersanyagot és ha rosszul álsz pl kifosztottak és a raktáradban márcsak 1000 nyarsanyag van mindenből akkor a BANK ból ki lehet vanni amit elraktároztál:D

Ha alacsony szinten vagy és elkezdesz raktározni akkor nem fejlődsz...

Ha magasabb szinten vagy több várossal, akkor egy éjszaka alatt megtermeled amit amúgy a bankból vennél ki.

Így már érthető, hogy nincs értelme?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent