Autobotfarm

DeletedUser9569

Vendég
Sziasztok!

Bocsi az új témáért, de szeretnék erre választ kapni. Az előbb az alábbi játékostól kaptam ezt az üzenetet, és sok más tagunk is. Amint nézem arról szól, hogy mindent automatikusan, megcsinál a játék ( akkor mi értelme az egésznek ugye :( )
Ezt szabad használni egyáltalán? Csak azért mert nem szeretném, hogy valamelyik tagunk esetleg tiltásra kerüljön ez miatt. Egy kisebb részletet ide tettem a levélből.

A választ előre is köszönöm.

Boldog Karácsonyt.



A5234812156 ma 20:09 órakor
The reinforced premium features
AutoFarm + AutoWonder + AutoAttack/AutoDefense + AutoConstruction + Guard

....In Grepolis your development totally depends on resources: they are taken from farmer's mines and settlements. Settlements produce much more resources if required every 5 minutes.
....... it should be done constantly. Every 5 minutes. Click-click, since we all want to have strong army. Click-click... and developed cities. Click.. It’s hard, we know :)
 

DeletedUser9231

Vendég
Szia!
Nem, ezen program használata szabályokba ütköző! Semmiképp ne dőljetek be ennek! A support tiltani fogja az üzenetet.
Itt láthatod róla a szabályt:
§6) Bot és script

A játék csak hagyományos, közkeletű browserrel játszható. Tilos minden olyan bot, vagy más olyan program használata, amely automatikusan bejelentkezik vagy játék tevékenységet kezdeményez.

Példák:

Tilos olyan program használata, amely automatikusan parancsot ad építkezések megkezdésére.
Tilos olyan program használata, amely automatizálja, vagy néhány killentésre egyszerűsíti csapatok küldését
 

DeletedUser9569

Vendég
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ. Irok is a tagoknak. Boldog Karácsonyt.
 

DeletedUser9415

Vendég
Én is kaptam ilyet, azonnal töröltem. Volt olyan világ ahol később léptem fel, ott is kaptam ilyen üzit és mikor meg akartam nézni azt írta, hogy nincs ilyen üzenet. Ilyenkor már a Support tiltotta ugye?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
2 szerveren kaptam valami A és sok szám utána játékostól.
Jelentettem mindkét esetben a levelet én 3 vádat is találtam ellene.
 

DeletedUser9569

Vendég
Cs zsolt. Igen addigra már a support észleli az ilyet és törli az üzenetet mindenhonnan. Nemrég egy másik topicban beszélgettünk ilyenről, és tényleg az a baj, hogy az ilyeneket nem lehet tiltani addig míg nem észlelik, mert ezek mindig új tagok, és csak addig játszanak amíg körbe nem küldik sok marhaságot.
 

DeletedUser9302

Vendég
Na ja.
Régen tényleg előjött, van aki 801 pontos :mad:
Pont 1 ponttal a határ felett :D
 

DeletedUser8693

Vendég
Én is megkaptam ezt a levelet, a legjobb az egészben, visszaírtam neki, hogy:
"Is this a legal script?"
Erre a válasza:
"Yes, of course"
:D
 

DeletedUser9302

Vendég
Hát:

Of course he is a stupid, because he lie.

Én nekem ez a véleményem.
 
Fent