Aranybánya

DeletedUser7823

Vendég
Összefoglaló
Arannyal kapcsolatban van egy ötletem, ami a játékot alapjaiban változtatná meg, élvezetesebbé tenné.

Jelenlegi állapot
Az ötlet semmilyen formában nincs megvalósítva.

Leírás
Tehát. Az ötlet egy aranybánya a lenne, amit akkor lehetne megépíteni, ha megvan az összes épület maximális szintje (beleértve a plusz épületeket a jobb és bal oldalról), a maximális raktárkapacitás (+ a kerámia fejlesztés), megfelelő nyersanyagért (kb. 30.000/fajta) és mondjuk 200 népességért cserébe, 14 óra építési idővel, és csak ezt is 1-es szintre lehetne emelni. A bánya építésének ikonja akkor jelenne meg, ha minden feltétel megvan hozzá.
Megépült a bánya: tudjuk, hogy egy prémium egyszeri bekapcsolásához 100 arany kell. Hogy ne jelentsen aránytalan előnyt a több várossal, sok ponttal rendelkezőknek, egy játékos egyet építhet (esetleg 40-50 városonként egyet), napi termelés pedig 5 lenne (40-50 városonként egy esetben:egy aranybányával 5, 2 bányával 5+3, 3 bányával 5+3+2, 4 bányával 5+3+2+1, max. 4-et lehetne építeni), így a prémium 20 nap alatt lenne meg.
Az aranyat be lehetne váltani nyersanyagra, mondjuk 1 arany 3.000-5.000/fajta. (naponta csak 1 vagy 2 aranyat lehetne beváltani) Elhelyezése valamilyen szabadon álló sziklafalra, pl.:ezüstbánya mellett, akadémia fölött, őrtoronytól jobbra.
Megépítése +600 pontot érhet, aranyraktár kapacitás: végtelen, hogy lehessen a készpénzért vásárolt aranyat is lehetne elraktározni.
Javaslat a bánya kinézetére: ezüstbánya mintájára, de dupla boltív, hófehér oszlopokkal, arany épülettető. Egy spártai király aranyvértben, fekete lovon, amelyik lovagi páncélban, és díszített (piros szegély) fehér lepellel van borítva, hozná ki az elkészült aranyat. Azért, hogy megszemlélje a várost, megmutassa magát alattvalóinak, aranyanként fél-1 órát a bánya előtt töltene, vagy lassan körbe poroszkálná a várost. (A fejlécen /a nyersanyagok mellett/ futó idő mutatná a következő arany elkészülését, ill. a király kint tartózkodásának idejét. Azért, hogy a játékos legalább naponta legalább egyszer meg tudja nézni.)

Visszaélések megelőzése
Nem lehet a fentiek alapján, a véleményem szerint visszaélni, nagy előnyt szerezni.

Érvelés
Akinek nincs anyagi lehetősége pénzért aranyat vásárolni, az is hozzájuthatna 3 hetente egy prémiumhoz. Érdekessé, színesebbé tenné a játékot azok számára is, akik már sok világban több millió pontot szereztek. Azokat is vissza lehet csalogatni a játékba, akik egy kicsit beleuntak, belefásultak a sok egyforma városba.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Nem
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékos!

Én teljes mértékben támogatom az ötletedet, szerintem is jó ötlet, hogy azok is jussanak bizonyos mennyiségű aranyhoz, akik nem vesznek aranyat, de:

Az aranyat ne lehessen beváltani nyersanyagra, hisz akik rendesen vesznek aranyat, azoknak a 12.000 arannyi nyersanyag hihetetlen nagy előnyt jelentene a többi játékossal szemben!

Sajnos, a megvalósítása kicsit nehézkes, hisz elég nehezen lehetne elhelyezni, és sok mindent befolyásolna egy ilyen épület, értsük ez alatt más épületek áthelyezését, vagy egy nagyobb fajta frissítést!

Sajnos minden dolognak van hátulütője, így ennek is van! De alapjában az ötletedet támogatom!

Tisztelettel
Crazy Warrior
 

DeletedUser7823

Vendég
Köszönöm, hogy díjazod az ötletemet, és már ki is javítottam a leírást, hogy naponta csak 1 vagy 2 aranyat lehetne beváltani. Ha van még valami, akkor csak szólj Crazy Warrior! Amúgy melyik világon játszol?
 

DeletedUser

Vendég
Kérlek ezt ne itt tárgyaljuk meg, ez a topic az ötletednek van fenntartva, ha bármiféle kérdésed, panaszod van, keress fel privát üzenetben!

Megértésedet köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Kedves játékos.

Az ötlet, szerintem is jó. Támogatom. :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Az ötlet jó, bár kétlem, hogy a fejlesztők egy ilyenre rábólintanának.
 

DeletedUser

Vendég
Necces, a kérdés hogy mennyire vonzaná a játékosokat, és így mekkora lenne a többletbevétel.
Bár az bizonyos hogy nem lenne rossz lehetőség hogy bizonyos időközönként ki tudjunk próbálni prémium funkciókat, hisz sokan azután kezdenek el aranyat vásárolni mikor kipróbálják és rájönnek hogy mekkora előnyt ad valójában.

Viszont ezzel a prémiumosoknak kevesebb aranyat kellene költeni a játékra...szóval ezt csak valszeg úgy vezetnék be ha előtte hónapokon keresztül mérnék az aranyvásárlást egy tesztszerveren és azután döntenének hogy megéri-e vagy sem.
 

DeletedUser

Vendég
Elég bőkezűen osztogatja az Innogames az aranyat, nem hiszem, hogy ez bevétel-kiesést okozna nekik.
 

DeletedUser7400

Vendég
Én támogatom az ötletet, mert vannak olyanok (köztük én) akiknek a szülők nem engedik, hogy költsenek a játékokra, igy legalább egyszer ők is kipróbálhatnák a prémiumot.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem is Jó ötlet!! Na persze Ha Minden Világban Megvalósul hat
 

DeletedUser

Vendég
Őszintén szólva prémiumot most is lehet szerezni INGYEN!A prémium menüben van egy olyan funkció,hogy keresd meg a saját aranyérméid,ha használod kaphatsz rengeteg aranyat......

Tőlem is megy egy támogatás :)
 

DeletedUser

Vendég
én is támogatom bár őszintén melyik JÁTÉKOS nem támogatna egy ilyen ötletet, a fejlesztői rész már más kérdés
 

DeletedUser

Vendég
Őszintén szólva prémiumot most is lehet szerezni INGYEN!A prémium menüben van egy olyan funkció,hogy keresd meg a saját aranyérméid,ha használod kaphatsz rengeteg aranyat......

Tőlem is megy egy támogatás :)

Eddig bármelyik ismerősöm megcsinálta senki se kapott semmit...
 

DeletedUser

Vendég
Őszintén szólva prémiumot most is lehet szerezni INGYEN!A prémium menüben van egy olyan funkció,hogy keresd meg a saját aranyérméid,ha használod kaphatsz rengeteg aranyat......

Tőlem is megy egy támogatás :)

az egyáltalán nem működik
 

DeletedUser10568

Vendég
Támogatom az aranybányát.de úgy kéne,hogy felépíted (mindenből 15000).naponta tarthatsz egy bányász időt mindenből 5000ért.ez 1 órán át tart.(de eddg nincs nyersanyagtermelés)változó hogy mennyi aranyat találsz,de min.10et és max 25öt.az épület követelménye:25 fatelep,ezüstbánya,kőfejtő,30 akadémia,szenátus 24,+fejlesztés:minőségi csákányok (mindenből 18000) ez új fejlestés lenne
 

DeletedUser10430

Vendég
Aranykereskedelem. Az ötlet óta sok minden változott... ;)
 

DeletedUser10982

Vendég
Kedves Játékos!

Én teljes mértékben támogatom az ötletedet, szerintem is jó ötlet, hogy azok is jussanak bizonyos mennyiségű aranyhoz, akik nem vesznek aranyat, de:

Az aranyat ne lehessen beváltani nyersanyagra, hisz akik rendesen vesznek aranyat, azoknak a 12.000 arannyi nyersanyag hihetetlen nagy előnyt jelentene a többi játékossal szemben!

Sajnos, a megvalósítása kicsit nehézkes, hisz elég nehezen lehetne elhelyezni, és sok mindent befolyásolna egy ilyen épület, értsük ez alatt más épületek áthelyezését, vagy egy nagyobb fajta frissítést!

Sajnos minden dolognak van hátulütője, így ennek is van! De alapjában az ötletedet támogatom!

Tisztelettel
Crazy Warrior

Tisztelt Warrior!
Tudja mindenki minden a penzöl szól.
De szerintem az sem fer hogy aki gazdag vagy nincs elete az lehetetlenne tegye masok jatékát. Ugyhogy remelem ez az otlet valamijen formaban megvalosul. Igy sincs sok esely a gazdagok ellen de legallab nemi esely lenne.
 

DeletedUser10370

Vendég
Tisztelt játékosok!

Mint már más is írta, be lett vezetve az aranykereskedelem.50 arany=2k nyersiért, teljesen kedvező azoknak, akik nem töltenek, vagy csak keveset.Naponta több száz aranyat be lehet gyűjteni.Igaz, 1-2 hónap után már nem nagyon veszik, de aki ügyes, annak addigra több ezer aranya van.Nem volt rossz ötlet valóban, de az aranykereskedelem még kedvezőbb.
 
Fent