Arany szerzés

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Ki tudná nekem megmondani hogy lehet-e a játékon belül is aranyat szerezni, vagy csak vásárolni lehet,vagy meghívással kaphatok?

A választ előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Ki tudná nekem megmondani hogy lehet-e a játékon belül is aranyat szerezni, vagy csak vásárolni lehet,vagy meghívással kaphatok?

A választ előre is köszönöm!

Rákattintasz játékon belül a Prémium menüpontra (balra a kis kék zászlón...), majd pedig áttanulmányozod a kapott képernyőt, és megfogadod magadban, hogy többet olyat nem kérdezel, amire egy, max. két kattintással megkaphatod a választ.
 

DeletedUser

Vendég
Hiába

Sziasztok.

A problémám az,hogy invitáltam játékost aki már elérte az 1000 pontot azóta is aktív de az aranyam sehol.
Válaszokat előre is köszönöm.

Üdv Jocó
 

DeletedUser

Vendég
Az aranyat manuálisan kell aktiválnod, ha elérte az 1000 pontot. Lépj be a játékba, bal oldali menü, Prémium/szerzés fül, és itt nyomj a játékos neve mellet lévő "Gyűjts 200 aranyérmét!" szövegre.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Válasz

Sziasztok.

Köszönöm a gyors választ Dragonrk-nak.

Üdv Jocó
 

DeletedUser

Vendég
Elveszett aranyak

Kedves Support!
December 25.-én 0:32-kor sms-el vásátoltam 240 aranyat. Erről meg is kaptam minden világon a jelentést.
Aktiváltam a Kalmárt az Epsilonon, ez 100 aranyba kerül. Megdöbbenve látom, hogy mindenütt csak 40 aranyam maradt? Ez hogyan lehet? 240-100=40???
Kérek valakit aki válaszol, megmagyarázza, vagy megírja, hova forduljak. Nem sok pénz, meg csak kipróbálni akartam, de átvágásnak érzem.
Előre is öszönöm a gyors választ.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ezt a játékon belül az Ügyfélszolgálat menüponton keresztül kérdezd meg, mert itt nem fognak rá válaszolni.
 

DeletedUser

Vendég
dupla arany

Csao
Tegnap rendeltem aranyat,elvileg még aznap dupla aranyat kellett volna kapnom,mert ugye ez az akció 2010 végéig volt érvényes..
de csak 240et kaptam a 480 helyett
Hogy van ez??
 

DeletedUser

Vendég
Úgy, hogy olvasni kéne :)

120 az alap (fekete pici betűvel a Prémium menü Vásárlás fülén), 240-et kaptál (nagy, piros betűvel a Prémium menü Vásárlás fülén).
 

DeletedUser

Vendég
Aranyocska :)

Huhu all.

Nezegetem ezt a vasarlasos ablakot, de nem nagyon ertem, hogy ha pl most huzok le 50 fontot akkor mennyi aranyat kapok:) mivel
1, Demeter ajandek 50% +
2, 12000 arany van feketevel
3, valami szam atvan huzva pirossal

Valakinek a valaszat elore is koszonom

Sanyi:confused:
 

DeletedUser

Vendég
8000 jár alapból azért az összegért, de 12000-et fogsz kapni, ha most vásárolsz aranyat.
 

DeletedUser

Vendég
Lenne meg 1 kerdesem :)

Oke van aranyam mert vettem. Nyomom a jatekot, de egyszercsak megtamadnak es elpusztitjak a varosom es elorol kell kezdenem a jatekot.

Kerdes: megmarad e a meglevo aranyam?

Valaszod elore is koszonom

Sanyi
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Meghívtam a haveromat a játékba, már meghaladta az 1000-es pont határt az első városa, de mégsem kaptam érte aranyat. Ez miért van?
 

DeletedUser

Vendég
Az aranyat manuálisan kell aktiválnod, ha elérte az 1000 pontot. Lépj be a játékba, bal oldali menü, Prémium/szerzés fül, és itt nyomj a játékos neve mellet lévő "Gyűjts 200 aranyérmét!" szövegre.

Dragonrk

Kérlek olvasd az előző hozzászólásokat is.
 
Fent