arany mentes világ

tattoo

New Member
sziasztok

Arra gondoltunk többen is kellene egy szerver ahol kizárolag csak helytarto,kalmár, föpapnő,parancsnok, kapitányt lehetne arannyal megvenni ezzel igy az embereket szinte oda ültetnénk a gép elé h játszon, na ez nem biztos , de ha nem lenne arany annyival lenne jobb h nem lenne 3-4 városa már akkor amikor még csak védetség alatt vagyunk mert sajnos azt vesszük észre h egyre jobban a pénzröl szol és elveszik a játék élvezete lényege.

Üdvözlettel tattoo
 

DeletedUser11964

Vendég
Ez az ötlet fel lett már vetve nem egyszer az fb-n is és válasz is érkezett rá, hogy az aranyból és annak vásárlásából él a játék, ezért ez nem valósítható meg.
Erre is lett egy ötlet, hogy erre a pályára csak bizonyos mennyiségű aranyért lehessen regisztrálni, vagy a részvétel havonta x aranyba kerüljön azért cserébe, hogy nem lehet aranyat használni, erre nem emlékszem mi volt a reakció, vagy hogy volt-e egyáltalán.
 

DeletedUser10430

Vendég
Ez az ötlet fel lett már vetve nem egyszer az fb-n is és válasz is érkezett rá, hogy az aranyból és annak vásárlásából él a játék, ezért ez nem valósítható meg.
Erre is lett egy ötlet, hogy erre a pályára csak bizonyos mennyiségű aranyért lehessen regisztrálni, vagy a részvétel havonta x aranyba kerüljön azért cserébe, hogy nem lehet aranyat használni, erre nem emlékszem mi volt a reakció, vagy hogy volt-e egyáltalán.

Szerintem ezzel pont az a baj, hogy akik arany nélküli játékot szeretnének, azok szerintem nem költenének tömegesen erre.

Egyébként egy arany nélküli világ érdekes felvetés, én támogatom, ugyanakkor felmerül, hogy az aranyos szervereken több ezer aranyat lehet havonta megkeresni, aki elég időt és energiát öl bele ebbe.
 

tattoo

New Member
Ez az ötlet fel lett már vetve nem egyszer az fb-n is és válasz is érkezett rá, hogy az aranyból és annak vásárlásából él a játék, ezért ez nem valósítható meg.
Erre is lett egy ötlet, hogy erre a pályára csak bizonyos mennyiségű aranyért lehessen regisztrálni, vagy a részvétel havonta x aranyba kerüljön azért cserébe, hogy nem lehet aranyat használni, erre nem emlékszem mi volt a reakció, vagy hogy volt-e egyáltalán.
ezzel nincs is gond csak ezért kelleneénk minél többen h elinduljon egy szerver... és ha (ami tényleg jo lenne) gyors szerver lenne müködne megközelitöleg 1 évig és ha számolunk kicsit 52 hét van egy évben azt felezzük mert 14 napra adja a helytartot akkor az 2600 aranyat jelent ami annyit jelent h minimum 5 ször kell sms ben venni 500 aranyat és ez csak a helytarto és még ott van a többi is ... ha tovább megyünk akkor 300-500 fövel számolhatunk a legvégén ezeket kiszámolva nem rosz... de én és akikkel beszéltem pont h a játék szépségét szeretnék megörizni h mindenkinek egyenlö esélye legyen


ezt az ötletet azért vetettem fel h beszéljünk rola és h döntés legyen belöle ill. szupport is remélhetöleg engedi
 

DeletedUser12043

Vendég
sziasztok

Arra gondoltunk többen is kellene egy szerver ahol kizárolag csak helytarto,kalmár, föpapnő,parancsnok, kapitányt lehetne arannyal megvenni ezzel igy az embereket szinte oda ültetnénk a gép elé h játszon, na ez nem biztos , de ha nem lenne arany annyival lenne jobb h nem lenne 3-4 városa már akkor amikor még csak védetség alatt vagyunk mert sajnos azt vesszük észre h egyre jobban a pénzröl szol és elveszik a játék élvezete lényege.

Üdvözlettel tattoo

Maga a játékban nem minden az arany. Elengedhetetlen a gördülékeny csapatmunka is. Elhiszed nekem, hogy arany nélkül is lesz 7nap alatt valakinek 4 városa?
 
Fent