aranyérmék

DeletedUser

Vendég
Olyan ötletem van hogy nehéz szerezni aranyérmét.
Több módon lehessen ingyen aranyérmét szerezni.
Valaki azt kérdezné miért is erre az a válasz hogy prémiumhoz nehéz érmét szerezni
Köszönettel drager
 

DeletedUser1598

Vendég
A prémium azért PRÉMIUM, mert nem mindenki tud hozzájutni/nehéz hozzájutni...
 

DeletedUser

Vendég
na jó de ez egy játék azért nem kell igazi pénzt beleteni
 

DeletedUser

Vendég
Bizony, ez egy játék. Amit valakik megírtak, valakik fizikailag üzemeltetnek, és másik valakik pedig biztosítják azt, hogy a szabályokat betartva, rendben menjenek a dolgok. És mivel a kenyeret a boltban nem adják ingyen, aki ebből él, az nyilván nem fog ingyen dolgozni. A szervereknek egyébként is vannak fenntartási költségeik, az Innogames pedig nem karitatív szervezet :)
 

DeletedUser

Vendég
de akkor legalább fele ár ha lenne többen aktiválnának prémium fiókot és többet keresnének az üzemeltetők
 

DeletedUser

Vendég
Ha ingyen ad prémiumot, akkor nem jár jobban, mert abból 0 a bevétel. Ahogy Messalina is írta, a szerverek üzemeltetéséért fizetni kell, illetve a fejlesztők is fizetést kapnak, ezért van szükség egy olyan opcióra, amivel ezt biztosítani tudják. Szokott lenni időnként akció, amikor dupla aranyat kapsz a pénzedért, pl. most 50%-kal többet kapsz, tehát ha 120-at veszel, akkor 180 fog jóváíródni a számládra.

Dragonrk

U.i: időnként szokott lenni játék, amikor aranyat adunk a nyertesnek/nyerteseknek. Amikor ilyen indul, akkor a főoldalon kiírjuk, hogy tudsz részt venni benne.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
vvéééééééégggggggggggggeeeeeeee

oké ezt hagyom abba kész
 

DeletedUser

Vendég
Ezért kár abbahagyni, prémium nélkül is lehet játszani, sőt volt olyan szerver, ahol az 1. játékos nem is élt ezzel a lehetőséggel. Ez csak egy kis könnyítés azoknak, akik fizetnek a játékért. Nincs olyan szolgáltatás amivel hatalmas előnyre tehetnél szert.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
nem játékot forumot játékksal játszom én csak ötletet adtam hátha valakinek jobb nekem jó prémium nélkül is
 

DeletedUser

Vendég
én is prémium nélkül nyomom, kezdjük ott hogy létezik egy jegyzetömb minden gépen amivel meg lehet oldani azt a előnyt amit a prémiumot használok kapnak, és be is vált nekem ;)
nem kötelező prémiumot venni csak találékonyság kérdése hogy hogyan egyenlíted ki az előnyöket :D
 

DeletedUser

Vendég
Gondolom ezzel az adminisztrációt segítő prémium szolgáltatásokra gondolsz. Mert ha tudsz olyat jegyzettömbbel, ami kapitányt, főpapnőt meg hadvezért ad, akkor ne tartsd magadban :D
 

DeletedUser

Vendég
igen a helytartóra gondolok :D
de azokra léteznek áldások is :D
csak áldáspont kérdése :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Tipp

Én ingyen szerzetem aranyat.A barátom és a bátyám is adott nekem 200-200 aranyat.(mármint regisztráltak)
Mi ebből a tanulság? Nagy ismertség és nagy család kell!!!!!!:):)
 

DeletedUser

Vendég
Én csak kérdezem, nem mondom. :) Szigorúan tilos magadat, vagy az internetet megosztó játékost meghívni. Ez a prémium szerzésre vonatkozó alapszabály.
 

DeletedUser

Vendég
hááááááááát

A bátyám már nem játszik:)
a barátom meg az apja irodájából:)
 

DeletedUser

Vendég
Szóval hogy tisztázzuk: a bátyád addig játszott, amíg az aranyérméket be nem gyűjtötted? Ráadásul veled azonos netkapcsolatról? :eek:
 
Fent