Angol oldal jelenik meg

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég

Hibát kijavították, témát zárom.

Dragonrk
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ugyan az.. nekem is firefox
Beírom hogy hu.grepolis.com és engem is átdob az angol oldalra... :S
Nekem még IE-vel sem.
 

DeletedUser

Vendég
Nem csak magyar szerverek lépett fel ez a jelenség, próbálják rendbe hozni. Sajnos sehogy nem tudom elérni, hogy nálam is előjöjjön, így amikor valami információt kapok, hogy állítottak valamit, akkor itt is egyből jelzem.
 

DeletedUser

Vendég
Egyelőre nem tudjuk a hiba okát, akinél hasonló dolog lép fel, kérnénk hogy jelezze. Ami mindenképp kellene, hogy honnan lépett az oldalra(url cím), és milyen böngészőt használ.

Dragonrk
én sem tudok belépni német béta világot ad be
 

DeletedUser

Vendég
nálam is ugyan ez,pl a google ba beírom hogy grepolis,és átdom arra az angol oldalra,
exploreller megy
 

Moira

Ex-CM
Arra kérek mindenkit, hogy törölje le a sütiket (cookie) valamint az előzményeket(browser cache), és próbálja újra, valamint jelezzen vissza, hogy ez segített-e a probléma megoldásában.
 

DeletedUser

Vendég
Arra kérek mindenkit, hogy törölje le a sütiket (cookie) valamint az előzményeket(browser cache), és próbálja újra, valamint jelezzen vissza, hogy ez segített-e a probléma megoldásában.

Sajnos nem segít és már ie8 -al sem jó.
 

DeletedUser102

Vendég
heli

Nekem jo mindenütt Alfa Béta Gamma!!A Német szerver is jo ott rakják fel a Chetet
 

DeletedUser

Vendég
Csak a Grepolishoz tartozó cookie-k törlése megoldotta a problémát Firefoxon és Operán is.
IE- nem.
 

DeletedUser

Vendég
hiba

Tényleg segít ff alatt ,de ie -nél még mindig megvan a probléma.
 

Moira

Ex-CM
Rendben, akkor kellene csinálni azoknak, akik érintettek egy nslookup-ot a hu1.grepolis.com oldalon.

http://www.kloth.net/services/nslookup.php
ide lehet beírni azt, hogy hu1.grepolis.com és megnézni, hogy milyen választ ad (bár a saját ipdet ne írd ki ide).

Vagy a start-futtatás cmd- majd ok.
Felugrik fekete ablak fehér betűkkel és oda beírni, hogy nslookup hu1.grepolis.com.


 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
http://212.53.139.47/ elméletileg ezzel a linkel a magyar felületre érkeztek. Olyan böngészőből is ki kellene próbálni, ami előzmény törlés után is rossz oldalra irányít. Segítséget előre is köszönjük.

Dragonrk
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent