A kémeknél nincs lehetetlen.

DeletedUser9415

Vendég
Sziasztok!

Összefoglaló:
Ha kémkedsz egy város után akkor a város egységeit, épületeit és a város nyersanyagát láthatod, de az akadémián kifejlesztett fejlesztéseket nem. Ez az ötlet bevezetésével lehetne a fejlesztészeket is látni.

Jelenlegi állapot:
Jelenleg ha kémkedsz egy város után akkor a város egységeit, épületeit és a város nyersanyagát láthatod.

Leírás:
Már fennt leírtam, hogy mit lehet látni, ha kémkedsz más játékos után. Mutatná az akadémián kifejleszthető fejlesztéseket is, de csak akkor ha a kémnek adott ezüst minimum 3000. Ez alatt (pl. 2500) átlagosan kémkedne a kém. 3000 ezüst fölött pedig autómatikusan mutatná a fejlesztéseket persze csak akkor, ha sikerrel jár a kémkedés.

Vázlatrajzok:
A kémjelentésen az épületek alatt mutatná azoknak a fejlesztéseknek a képét amelyek ki vannak fejlesztve az akadémián.

Érvelés:
Történhet olyan, hogy kezdő játékos városát foglalod el, és azt veszed észre, hogy az akadémián rengeteg olyan dolog van kifejlesztve amire nincs szükséged. A kultúrpont bánja. De ha látod, hogy mi van kifejlesztve az akadémián meggondolod, hogy megéri-e elfoglalni ezt a várost.

Nyilatkozat:
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen/Nem
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem
 

DeletedUser9302

Vendég
Én inkább pontokhoz kötném.

Azért ez előnyt jelente a nagyoknak akiknek 10000-reik vannak a verembe.

Lehetne úgy, hogy a meglévő pontjaid 30%-kának megfelelő ezüsttel lehetne ilyen.
Korigálás lehet ha éppen akkor ugrassz pár pontot akkor az felett át ugorhatna a rendszer.

pl: van 23 000 pontom akkor 6900 ezüst minimummal lehetne ilyen kémkedés
ha 1000 pontom van akkor a minimum 1000 amit küldhetek.
 

DeletedUser9832

Vendég
Támogatom, de a 3000 ezüst szerintem kevés... lehetne 5000 vagy ami még jobb a 7000, mert 3-as szintre kiépíted a vermet és máris szabad az út, nincs határ...
 

DeletedUser

Vendég
szerintem meg teljesen rossz az ha ezt bármihez is kötöd.Mért mindig a nagyok járjanak jól.Vagy mindenkire érvényes vagy senkire.
ha elindítasz egy kémet és bejut akkor ám legyen lásd az akadémiát.De semmilyen feltételhez nem köthető.Ez csakis így reális.A többi jogosulatlan előnyhöz juttat.
 

DeletedUser

Vendég
vak egér hozzászólását és az alapötletet támogatom.
 
Fent