A foglalás után

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, hívjatok csak Gengnek.
Azt szeretném kérdezni, hogy miután lejárt a győzelem utáni 24 óráig tartó "Letelepülés", akkor végső soron, mivel már nem nagyon emlékszem, hogy is néz ki az Akadémia fejlesztései?
Úgy marad, ahogy a város előző gazdája fejlesztette, vagy esetleg kinullázódik és a fejlesztési pontokat visszakapom?

Előre is köszi a választ!
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
Azok a fejlesztések maradnak amiket kifejlesztett az ellenfél. Ezzel lehet egy kis kárt okozni a foglalónak: amikor már biztos vagy abban, hogy a város elveszik akkor az akadémián kezdj fejlesztgetni "haszontalan" fejlesztéseket. Az ellenség kp-ja bánja meg. :)
A szellemvárosoknál is ez a helyzet csak náluk bizonyos időnként törlődik néhány fejlesztés.
Remélem segitettem.
 

DeletedUser

Vendég
Na pont ezt nem akartam, de mindegy.Azért kösz a választ Zsolti! :)
 

DeletedUser102

Vendég
Hát nem tudom ha az ellen Gyarmija bent van te már semmit nem tudsz csinálni városba:)
 

DeletedUser9415

Vendég
Új foglalási rendre értettem, amikor lebagjozod a gyarmit és látod, hogy bejut. :)
 

DeletedUser102

Vendég
oké

csak ott van a ki húzásos módszer gyarmi előt ki viszed a támadót védelmet ami még a is támadó lesz s ki ütheted a gyarmit ki fal mellett:)
 

DeletedUser

Vendég
Császtok, még azt kérdezném, hogy mikor/hány ponttól jönnek a szigetküldetések?
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
A Wiki így írja:
1-es szerversebességnél:
10.000 pont alatt-2 óránként
10.001-50.000 pontig-4 óránként
50.001 felett-8 óránként
 

DeletedUser9302

Vendég
De minden pontnál jönnek, ha új vagy akkor persze várni kell egy egyszerű példával vázolva:

Amikor Napóleont megverték Watrloonál akkor sem tudták meg egyből az angolok, hogy győztek csak 8 órával később (emiatt foghatják is a fejüket, mert fordulópont volt ez a történelemben, de ez nem ide tartozik.
De hogy mit akarok ebből kihozni? Azt hogy bármekkora úr vagy egyből nem tudják, hogy várostalapítottál ezért nem jelennek meg egyből ha regisztrálsz, hiszen minden küldetés arra alapozódik, hogy te milyen "uralkodó" vagy (na meg azért is ilyen mert így programozták :D).
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok valaki tudna nekem segiteni? gyüjtöttem 300harci pontot megrendeztem az ünnepséget kaptam az a kultur pontot kaptam 600harci pontot és megrendeztem még egy ünnepséget megvolt a 2 kultur pontom mire kigyült a 900harci pont eggyik kulturpontom eltüt erre mi a magyarázat? és ez után megcsináltam a megint az ünnepséget és megint 2 kulturpont volt és mire kigyült volna a 1200as harci pont addigra megint eltünt egy kultur pont most csak 1 van és csak 1 falum :(( Erre mi a magyarázat? Tud valaki segiteni? :(
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
Biztosan elfoglalták a városod. Pl. Kell 3 kultúr pont ahhoz, hogy tudj egy harmadik várost foglalni/alapítani. Ha te kigyűjtöttél kettőt és elfoglalják a városod akkor lenullázódik. Én legalábbis így tudom. :)
 

DeletedUser9302

Vendég
Sziasztok valaki tudna nekem segiteni? gyüjtöttem 300harci pontot megrendeztem az ünnepséget kaptam az a kultur pontot kaptam 600harci pontot és megrendeztem még egy ünnepséget megvolt a 2 kultur pontom mire kigyült a 900harci pont eggyik kulturpontom eltüt erre mi a magyarázat? és ez után megcsináltam a megint az ünnepséget és megint 2 kulturpont volt és mire kigyült volna a 1200as harci pont addigra megint eltünt egy kultur pont most csak 1 van és csak 1 falum :(( Erre mi a magyarázat? Tud valaki segiteni? :(

Ha kultúrpont ment el, akkor lehet akadémián töröltél valamit.
Ha kulturális szint ment el, szereztél mégegy várost, ha "visszajött" vesztettél egy várost.
 

DeletedUser

Vendég
Köszi! Csak ezt nem találtam meg a Wikin, mondjuk ahogy kiírtam ezt már 2 órával később jött is egy :)
 
Fent