7 csoda

DeletedUser

Vendég
Az a kérdésem lenne,hogy hol tudom az építkezést isteni erővel gyorsítani????
 

DeletedUser

Vendég
Csak a világcsodák építését lehet isteni erővel gyorsítani.

A normál építkezést csak arannyal (valós pénzbe kerül) tudod gyorsítani.
 

DeletedUser

Vendég
A világ csodák épitését 400 isteni erővel lehet gyorsitani,minden imformációt megtalalász a sugóban : http://wiki.hu.grepolis.com/
A prémium ahogy fent is elhangzott,valós pénzbe kerül,ha szeretnél venni prémiumot,azt a " Prémium"-nál megteheted.
 

DeletedUser

Vendég
köszi a segítséget,A hét csodára gondoltam,de bocsi,ha nem sikerült érthetően leírnom.
 

DeletedUser

Vendég
A súgó szerint:

Gyorsítás

Minden isten 400 áldása kell hozzá.
Amint elég nyersanyag van a csodában, a nyersanyag küldése gomb helyett megjelenik a gyorsítás gomb (tudomásom szerint).
Annyiszor lehet használni, amíg az építési idő az eredeti idő felét el nem éri. Vagyis amint az építési idő 50%-hoz érkezik a számláló (mindegy, mikor kezdték használni a gyorsítást, vagy hányszor alkalmazták) ez a funkció megszűnik.
Szövetség bármely tagja használhatja.

Háááááát, engem az a "tudomásom szerint" megjegyzés aggaszt. Mivel én és szövetséges társaimnak sem jelenik meg az idézett "gyorsítás gomb".
Valaki a supportból nézzen már utána, hogy ez bug vagy csak nem érthetően van leírva és ez általl nem tudják értelmezni az emberek.
Előre is köszönöm mindenki nevében.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok lenne egy kérdésem nem tudom elindittani az épitkezést! Minden feltétel megvan és azt irja a szövi mind a hetet épiti! csak 3-mat épitünk jelenleg!
 

DeletedUser

Vendég
Lehet , hogy ha 10. szintre akarod bővíteni azért nem megy , mert másik szövinek már van egy ugyanilyen csodálja 10-esen. előbb azt a csodát kell lerombolnotok.
 
Fent