2.03 Chrome hibák

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Tegnap örömmel értesültem róla, hogy újra frissítitek a játékot, főleg az tetszett, hogy végre megoldjátok azt, hogy aki Chrome-ot használ, annak is működjön a betűméret változtatás.

Nos azt kell mondanom, nem sikerült 100%-osan az újítás, ugyanis például levélírásnál ugyan van legördülő menü, ha a betűméret-re kattintok, viszont abban nem látszódik semmi, de persze ha kattintok benne valahová, akkor végrehajtja a változtatást, csak éppen így nehéz elsőre eltalálni a kívánt méretet.

A másik bug, hogy ha meg van nyitva egy ablak (akár város, akár egy épület, akár a szövetségi fórum, stb), és közben elhúzom a kurzort egy "Itt alapíthatsz új várost" zászló felett, ha a kiírás alatt megyek az egérrel a mát megnyitott ablakba, akkor nem tűnik el a szöveg, akárhova kattintok, csak akkor, ha kihúzom a kurzort az ablakból.
 

DeletedUser

Vendég
Nos azt kell mondanom, nem sikerült 100%-osan az újítás, ugyanis például levélírásnál ugyan van legördülő menü, ha a betűméret-re kattintok, viszont abban nem látszódik semmi, de persze ha kattintok benne valahová, akkor végrehajtja a változtatást, csak éppen így nehéz elsőre eltalálni a kívánt méretet.

Erre az szerintem a legegyszerűbb megoldás, hogy kézzel írd be a BB-kódot.
Abetűméret skálája alapból is elég gyér, tehát sokszor így használom :)
 

DeletedUser

Vendég
jelzők eltűnése

Szeretném bejelenteni, h mára virradóra eltűnt 22-24 jelzőhajó, a "2.Ez meglőtte" városomból. :confused: Visszanéztem a jelentéseket, de egyikbe se találtam a veszteséget. Hibára gyanakszom. Előre is köszönöm az intézkedést. Tisztelettel: ezmiez
 

DeletedUser

Vendég
Jelentsd ügyfélszolgálaton, itt nem tudnak segíteni adatok hiányában. (Hogyan megjegyeztem már a monoton dumát ;))
 
Fent