2.0 új világ

DeletedUser1598

Vendég
Na jó, inkább csinálok neki külön topicot, mert csak publikus bétának van... Az a bajom lenne, hogy legnagyobb térkép nézetben a hajók utazási idejét mutató óra nem működik helyesen. Mindegy merre húzzuk a térképet, merre kalandozunk rajta, az óra az ablak ugyanazon pontjában mindig ugyanannyit mutat. Ha koordinátákat írunk be, és az "ugrás az aktuális koordinátákra" lehetőséget választjuk, akkor már működik, de ha csak az egérrel bal gombot lenyomva, ide-oda huzigálós módszert választom, akkor nem működik az a fránya óra..... Nem könnyű megérteni, ahogy leírtam, nem bírtam máshogy megfogalmazni, de ha valaki kipróbálja, akkor igazolhatja.

Amúgy Firefoxom van....
 

DeletedUser

Vendég
Nem lehet látni a kitüntetéseket a profil menüben, és így nem tudjuk kiválasztani hogy mely kitüntetéseket akarjuk mutatni a nagyvilágnak a szövetségnek és csak magunknak

szintén Firefox-al
 

DeletedUser1598

Vendég
na, most egy tényleg durva hiba, amit gyorsan ki kéne javítani, mert építkezni nem tudok:


Bug_6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Bug_7_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Kérlek, keress fel minket az Ügyfélszolgálaton keresztül!
 

DeletedUser5109

Vendég
Számomra zavaró, hogy a piacon - saját ajánlat megtétele közben - nem látható a felkínált és a kért mennyiség. csak amikor már kész az ajánlat.
 

DeletedUser

Vendég
Piac

Théta világon nálam nem működik a piac. (Zétán, Étán rendesen tudom használni). Hiába kattintok a felkinált cserére, nem lesz semmi, ill. ha én adnék ajánlatot, az ablak rögtön eltűnik, ha továbbmegyek róla és szintén nem történik semmi.
Tudom, hogy az Ügyfélszolgálatot kellene keresnem ebben az ügyben, de Ügyfélszolgálatot sem találok semerre.
Szeretnék pedig másokkal is kereskedni, de jelenleg csak a gépi falvakkal tudok.
 
Fent