új világ-mitől függ

  • Témaindító DeletedUser9231
  • Kezdés ideje

DeletedUser9231

Vendég
Tisztelt Support/Játékostársak!!

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, melyet már biztosan sokan kérdeztek de én nem találtam meg azt a témát amiben választ találok rá.
Egy új világ paraméterei mitől függnek vagy ki dönti el, hogy milyen lesz az adott világ?? Hallottam(olvastam) már valami szavazásról is, de itt kik szavaznak??? Supportok vagy a játékosok??? és ez a szavazás mennyi ideig zajlik, hol zajlik???
Remélem nem okoz nagy fáradtságot kérdéseim megválaszolása :)
Előre is köszönöm a válaszokat!!
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia luh,

Hogy milyen parameterekkel rendelkezo vilag indul, azt az elozo 2 harcos vilag (tehat nem hősi vilag, es nem békés) parameterei befolyasoljak, es az ott szerzett adatok, pl. melyik vilag telt meg gyorsabban, melyiken van még mindig tobb jatekos stb. A masik befolyasolo tenyezo a jatekvezeto, o kervenyezheti egy vilag parametereit. Amennyiben szavazas van, es viszonylag sokan vesznek reszt benne, akkor a szavazast tovabbitani lehet, de nem jellemzo a szavazas inditasa, mert kevesen vesznek reszt benne, es par ember velemenye nem tukrozi a tobbi jatekos velemenyet.

Remelem tudtam segiteni.
 

DeletedUser9231

Vendég
Köszönöm a választ!!

És egy ilyen szavazás mikor történik tehát pl. minden 2-3. szerver előtt vagy amikor a support "úgy gondolja" (elnézést a kifejezésért ezt szebben nem tudtam leírni) ??? És ha szavazás van arról hol tudunk értesülni?? És ezeken a szavazásokon a játékosok hány százalékának kell részt vennie, hogy továbbítani lehessen???
Előre is köszönöm a választ!!!!
 

DeletedUser9302

Vendég
Véleményem szerint a support "összeül" ha pl: töröltek egy világot, lezártak, vagy sok a jelentkező.
Megbeszélik milyenek legyenek a paraméterek (az előzőktől is függ leginkább mindig egy 2 és egy 3-as de változó) és a bejeletkező oldalra közzéteszik!
Ilyenkor kell még nyitás előtt szövit szervezni! Természetesen lehet nyitás után de az előretervezett mindig beválik (kivéve ha nem).
Ha megnyílik a világ hamarosan látszódnak azok akik, "net lógók" és nagyon gyorsan felfejlesztik a városaikat!
 
Fent