ötlet

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
jó lenne ha gyorsabban épülnének az épületek meg több fée katonák lenének a görögöknek való elenségei közül is lehetne választani :cool:

válaszoljatok
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
jó lenne ha gyorsabban épülnének az épületek meg több fée katonák lenének a görögöknek való elenségei közül is lehetne választani :cool:

válaszoljatok

Pontok 394
én inkább az aktivitásomat próbálnám serkenteni a helyedben ;)
De ha érdembeli gyorsulást akarsz akkor még most fejezd be az alpha világot és kezd el a Bétát!! ott 2× gyorsabban épülnek.
Többfajta sereg lehet, hogy jól jönne, de görögként hogyan tudnék nem görög csapatokat képezni :confused:??
 

DeletedUser

Vendég
jó lenne ha gyorsabban épülnének az épületek meg több fée katonák lenének a görögöknek való elenségei közül is lehetne választani :cool:

válaszoljatok

Előbb meg kéne tanulni írni,barátom...Értelmetlen hülyeségek írkálása helyett ráveszem a nyelvtantanáromat hogy adjon neked különórákat...

És ez még nem is volt olyan nyers:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Előbb meg kéne tanulni írni,barátom...Értelmetlen hülyeségek írkálása helyett ráveszem a nyelvtantanáromat hogy adjon neked különórákat...

És ez még nem is volt olyan nyers:rolleyes:

Ha nem tudok segíteni, le sem szólok senkit! És ha nem magyar anyanyelvű?
 

DeletedUser

Vendég
Ha valaki nem tud írni,vagy nem tud magyarul,azt meg lehet különbüztetni.Ő inkább az "írni nem tudó 12 éves gyerek" kategóriába sorolható,ami azért durva,mert én is 12 vagyok,és lám,én tudok írni:rolleyes:
Végül pedig:nem lehetünk ugyanolyanok.Te lehet hogy a legyet is kitessékeled az ablakon,én meg szemrebbenés nélkül agyoncsapom.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent