állatok hadsereg

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
lehetne olyan hogy a kaszárnyába állatok lennének pld:farkas medve elefánt ????:D:D:D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ere csak annyit h ott lesznek majd a mitologiai lények az adott istentől:)
 

DeletedUser

Vendég
tudod minden nő egy földre szállt angyal csak némelyik pofára esik;)
 

DeletedUser

Vendég
ez sztem nem fontos,viszont,lehetne 1-1 szentély a szigeteken
minden szigeten más istené
ezt lehetne támadni,ettől lehetne alegtöbbet hozni.viszont ez ellenállna alegjobban,és ebben csak az adott isten mitológiai lényei lennének,innen lehetne-azzala fejlesztéssel,amivel npc falvakból lehet katonát követelni-mitológiai lényeket követelni,csak épp nagyobb eséllyel ellenállnak és sokkal erősebben
 

Moira

Ex-CM
Miért támadnád az istenek szentélyét? Elvileg hiszel bennük, tiszteled őket és hát az istenek dühe elég komoly, nem nagyon tudnak emberek szabadulni tőle.
 

DeletedUser

Vendég
csak akkor,ha más sitent imádsz,ha ugyanazt,erősebb lesz annak az istennek a képességei,viszont nem támadhatod a szentélyt
 

DeletedUser

Vendég
Az ókori görögök minden istent tiszteltek és féltek tőlük,kicsit sem akarták feldühíteni őket...
 

DeletedUser

Vendég
:p
nem számt mi volt,ez egy játék...mint egy fantasy,ami ráadásul sehogyse volt...
 

DeletedUser

Vendég
Miért kellenének ide állatok mint pl Travin? Ott is épp elég hülyeség.
Állatból is van elég, sokszor ők találnak rád ;)
 

DeletedUser

Vendég
sztem se kell ide..de travianban sztem nem hülyeség,jó h van...
 

DeletedUser

Vendég
De travianban sem tudsz állatokat képezni:) Furán is jönne egy állat sereg...
Na meg azért az ottani elhelyezésük érthető - erdőkben pl.

Itt ha már ilyesmiről van szó, falukan lehetne plusz egység (pl. parasztok - akik még a milíciánál is gyengébbek, de sokan vannak). Esetleg elhagyatott városokban valami automatikusan generálódó (pl. banditák, ha nem volt sereg aki rendet tartson, esetleg szellemek/kísértetek, ha kicsit fantasysabb megoldást preferálnánk). Így kicsit nagyobb kihívás lehetne elfoglalni az elhagyatott városokat, másrészt motiváció is lehetne, hogy még inaktívként tegyük magunkévá. De lehet ilyesmi már most is van a játékban - se foglalásban se parasztlázadásban nem vettem még részt:)
 

DeletedUser

Vendég
Szentetm kéne a szigetre egy barlang, amibe bezúzhatsz, és ott XY mennyiségű szörny, bandita vagy hasonlók vannak, és onnan tudsz leakasztani 1-2 katonát, nyersanyagot. ezeknek a helyeknek a szintje a helyi falvaktól függne, és a leakasztható katonák és nyersik mennyisége és minősége is.:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Ne menjünk már a Heroes irányába :)

Az ott jó, itt meg ez van, és nekem ebben többek között az is tetszik, hogy csak emberek + pár fajta mitológiai egység ellen lehet harcolni.
 

DeletedUser

Vendég
Azon gondolkodom ennek a topicnak talán olyan név kéne, mint:

- lázálmok, vagy
- fantazmagóriák.:eek:
 

DeletedUser

Vendég
én szívesen játszanék egy online Narnia stratégiai játékkal is:D
 

DeletedUser

Vendég
joeg

Sziasztok, eléggé összevissza beszéltek, de elmegy:)

Miért legyen jo.. addig jo még épít valaki 1 falut...

Jo magas szintre utána beütni és foglalni és tádám van 1 jol felépített falud....

Ott az npc falu.. 1 támadással a hangulatot lenyomom amdj 50% ra.. megye ka következőre... és jön a lé...

off.: ez egy megjegyzés lenne

ez a játék nem travi, se kh
ez egy picit hibrid gém, igy jo ahogy van...

aki már mást akar belerakni az 1ik szerveren se fog semmti sem elérni, mert már ez giy nehéz nekik :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent