Üzenetek keresése

DeletedUser9917

Vendég
Összefoglaló
Üzenetek keresése játékos név szerint.

Jelenlegi állapot
Jelenleg nincs ilyen funkció.

Leírás
Az ötlet hasonlít a jelentések csoportosítására. A megnyitott ablak jobb felső sarkában lenne egy kereső ahova,ha beírja valaki egy bizonyos játékos nevét kiadná az összes üzenetet amit addig a napig a 2 játékos váltott egymással.
A megnyitott levélnél megjelenne egy vissza gomb is amivel a keresett levelekhez lehetne visszaugrani,ha pedig visszaszeretnénk menni az összes üzenethez a keresett játékos nevének a kitörlésével lehetne ezt véghezvinni.

Visszaélések megelőzése
Véleményem szerint ezzel a funkcióval nem lehetne visszaélni.

Vázlatrajzok
http://kepfeltoltes.hu/140523/_zi3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/_zi7_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Érvelés
Könnyebbé tenné bizonyos levelek megkeresését,sok vezető/alapító naponta akár 20 levelet is kaphat,sokan nem egy levélben beszélgetnek ,hanem minden alkalommal amikor megszeretnének beszélni valamit új levelet írnak.
Ez a funkció jelentősen könnyítené a fontos levelek megtalálását.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen/Nem
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem
 

DeletedUser

Vendég
Tőlem egy nagy IGEN! Nagyon jó ötlet, én is többször szembesültem már az általad említett problémával, van amikor 15-20 percig kell keresgélnem míg végre megtalálom amit keresek. Ez így sokkal gyorsabb, praktikusabb lenne.
 

DeletedUser9302

Vendég
Támogatom!

Nagyon zavaró, hogy nem találjuk az üzeneteinket.
 

DeletedUser

Vendég
Én már azt is felvetettem, hogy lehessen menteni az üzeneteket egy sima szövegfájlba (ami nem is túl bonyolult művelet...).
 

DeletedUser

Vendég
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser9917

Vendég
remélem be is lesz vezetve :) kár,hogy már nincsenek a szavazások..
 

DeletedUser9917

Vendég
Könyörgöm kerüljön már bevezetésre! Tovább a fejlesztők felé gyorsba lécci! Láttam már más is ajánlotta. Kikészít ez a sok üzenet nagyon sok időt vesz el a keresésük!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent