Üzenet késés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1438

Vendég
Sziasztok!
Már nem az első alkalommal veszem észre, hogy késik a nekem küldött üzenet. A Gamma világban vagyok. Most pont a legrosszabbkor van ez a probléma, mert a klánom egyik tagját támadják. Szegénykém tegnap írta, hogy segítség kéne, és én ma közel 24 órával az üzenete elküldése után kaptam meg. Ki tudja azóta mennyire verték le a faluját. Ráadásul az elküldött csata jelentés helyén csak annyi látható, hogy Ez a jelentés nem jeleníthető meg többé.

Kérdem én...
-Hogy segítsek neki, ha még azt sem tudom, hogy kivel áll szemben? Milyen erős csapat támadja? Azt sem tudom jelentés nélkül, hogy ki a támadó.
Arról már nem is beszélve, hogy szerencsétlen totál abban a hitben lesz, hogy nem akarok neki segíteni.
Azért fog csalódni a klánjában, mert hiba van a játékban. Jól van ez így? Szerintem közel sem.
 

DeletedUser

Vendég
Ahogy nézem, már tegnap megkaptad a levelet. Jelentés azért nem jelenítődik meg, mert letörölte a küldő.

Dragonrk
 

DeletedUser1438

Vendég
Igen? Hát akkor én ezt nagyon nem értem, mert én még ma délelőtt sem láttam. Elég sokat vagyok gép előtt, és rendszeresen frissítem az oldalt, hogy minden új jelentést, üzenetet lássak. De ez nem volt köztük. Mielőtt nektek írtam, előtte jött ki új üzenetként. Mint írtam, nem ez az első ilyen alkalom, hogy késve kaptam meg üzenetet.
 

DeletedUser

Vendég
Letiltott üzenet

Szevasztok!

Nekem is van egy hibám :(

Tegnap letiltottam akka123-at az üzenetekről. Ez egy 15 éves gyerek. Nem szid, de állandóan a hülye tanácsaival bombáz, merthogy szerinte ő jobban tud játszani...
Elegem lett, ezért letiltottam. Az üzenetei viszont azóta is jönnek, bár el se olvasom őket.
Nem lehetne megoldani, hogy nyugtom legyen tőle?

Köszönöm: shrew
Gamma világ 57-es tenger...
 

DeletedUser

Vendég
Töröld azt a levelet, amibe még mindig tud írni, utána már nem kézbesíti neked a szerver.(ez egy aktív kapcsolat még, meg kell szüntetni törléssel)

Dragonrk
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent