Új világ - egység sebesség

egység sebesség

  • 1 - lassú

    Szavazatok: 19 8,6%
  • 2 - közepes

    Szavazatok: 203 91,4%

  • Összes szavazó
    222
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Moira

Ex-CM
Öszhangban az új világ érkezésével kapcsolatos többi kérdésünkkel, az alábbiban keresem a véleményeteket:

Milyen egység-sebességet szeretnétek a világnak?

Ez határozza meg, hogy az egységek milyen gyorsan haladnak.
 

DeletedUser

Vendég
egyetértek a gyors egységekkel, minél gyorsabb annál jobb :D
 

DeletedUser

Vendég
szárnyas gyarmatosítóhajók száguldoznak a tengeren, a hárpiák sugárhajtásosak, a hopliták pedig F1-es autóval hajtanak a csatatérre
:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Csakis a gyors egységek:D
Aki aktiv és érdekli a játék annak növeli a játékélményt, aki meg nem az, hát abból lesz a jó farm:)
 

DeletedUser

Vendég
Nem ártana, ha lenn még gyorsabb!

Egyes egységek, katapult és gyarmatosító hajó, indokolatlanul lassúak.
Krimi, hogy egy szomszédos városba 1 órán át tart az útja a katapultnak.
Szerintem.
 

DeletedUser

Vendég
nézzük a jobbik oldalát, 2X gyorsabban fog robogni itt a katapult ;)
 

DeletedUser2351

Vendég
Job ha gyorsabb.ha pl elfogy a nyersanyagom akor hamarab er a kifosztasra varos celponthoz es hamarab lesz nyersanyag.
 

DeletedUser

Vendég
Összefüggéseiben vizsgálva:

Amint azt már a világ sebességének szavazásánál leírták mások, egy 3× sebességű világnál a 8 órás foglalási időtartam elég kemény követelményeket támaszt a védelem szervezésével szemben. Véleményem szerint a lassú egységekkel ezt nehezebb kivitelezni.

Nem elsősorban azért, mert nincs gépnél a játékosok nagy része a kérdéses nyolc órán keresztül, hanem inkább azért, mert az 1-es sebességű egységekkel viszonylag kis területről lehet csak a rendelkezésre álló szűkebb időkereten belül védelmet küldeni a városba.

Egy nagyobb kiterjedésű szövetség (nehogy jöjjetek nekem a rossz toborzási stratégiánkkal), ahol "elbújnak" csak a tagok, viszonylag alacsony aktívjátékos-létszámmal komoly hátrányba kerülhet emiatt a szerveren. Egyúttal az aktív tagok is jobban rá lennének kényszerülve a komolyabb védőmennyiség tartalékolására, ami pedig a támadók számának rovására megy.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok!

A szavazás 2010.08.15-én 18:00-kor lezárul. Addig adhatjátok le a voksotokat, ha még nem tettétek meg.

Dragonrk
 

DeletedUser1784

Vendég
nekem azt írja, hogy lezárva, pedig ma még csak 14.e van.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent