Új világ-2022 Március

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

ákosdiószegi

New Member
Kezdjetek el szervezkedni, csináljatok dc csopit, lolozzatok szeró előtt, kovácsoljátok össze szépen a csapatot, azt hadszoljoooon. Nekünk is érdekünk a jó játék élmény, de ha nincs ki ellen játszani az elég unalmas :/. Vannak ügyes játékosok, meg vannak youtube tutoriálok. :D
Tényleg ti nem vagytok elfoglalva a végjátékkal PANDOSIAn? 3 nap múlva kezdődik. Ha jól számoltam még bőven tartani fog mikor elindul az új világ.
 

brekii1996

New Member
Az insomnia vezetősége nevében megkérem a tisztelt ellenfeleket, hogy (amennyiben 4-es vagy gyorsabb szerver indul) olyan csapattal álljatok fel ellenünk, amelynek van egy csekély esélye is. Ennek érdekében kérem a tisztelt enemyk összefogását, mert már 3 szerver óta nincs ellenfelünk.

Megértéseteket thx.


Inso és a JD teljesen hasonló szövetségek. Csak a győzelemre mennek. Rakat prémes, botosok. Magyar szervereken az ellenfél nélküli szervereket megnyeri mindkét csapat. Ami persze nem az ő hibájuk, sajnos ez van. Amikor van ellenfél jön a kifogás a bukásra. Mindkét csapat nagy büszke, ha szervezetlen csapatokat tudnak megverni.

Nem azzal van baj, hogy egy csapat szervereket nyer, hanem az adott csapat bizonyos játékosai nem látják át a dolgokat. Nem azért nyer ez a két említett szövetség szervereket, mert annyira jók, hanem a magyar grepolis minőségben ilyen gyenge lett az évek alatt.

3 szerver óta nincs ellenfeletek? Meg ne haragudj. Bármikor ellenetek játszottunk megvertünk titeket. Mindig más csapattal..
 

mukii18

New Member
Inso és a JD teljesen hasonló szövetségek. Csak a győzelemre mennek. Rakat prémes, botosok. Magyar szervereken az ellenfél nélküli szervereket megnyeri mindkét csapat. Ami persze nem az ő hibájuk, sajnos ez van. Amikor van ellenfél jön a kifogás a bukásra. Mindkét csapat nagy büszke, ha szervezetlen csapatokat tudnak megverni.

Nem azzal van baj, hogy egy csapat szervereket nyer, hanem az adott csapat bizonyos játékosai nem látják át a dolgokat. Nem azért nyer ez a két említett szövetség szervereket, mert annyira jók, hanem a magyar grepolis minőségben ilyen gyenge lett az évek alatt.

3 szerver óta nincs ellenfeletek? Meg ne haragudj. Bármikor ellenetek játszottunk megvertünk titeket. Mindig más csapattal..

Hang vagy most is beverni minket. :)
 

Yerxa

New Member
Talán megkellene tanulnotok játszani és nem a kifogásokkal dédelgetni a lelkiismereteteket.
Mint írtam, kevesebb acc és kevesebb arany :)
Több játékosotok 2-3 accal megy be + beleteszi a havi fizuját. Ez nem feltételezés meg kifogás, hanem tény. Ha így akartok játszani, legyen. De elég álságos a nyavalygás hogy nincs ellenfél, meg unalmas a játék. Ahol indultok a legtöbben csak benéznek és legóznak egy kicsit a következő szeróig, mert nem látják értelmét hogy belefeszüljenek.
A fent leírtak miatt már senki nem akar játszani veletek, egyre könnyebb lesz megnyernetek az ellenfél nélküli szerókat. Vagyis pont Ti teszitek tönkre ezt a játékot és még értetlenkedtek, gratulálok és még sok hasonlóan unalmas szervergyőzelmet kívánok :)
 
Utoljára szerkesztve:

Bathory-x

New Member
Az Insomnia jó játékosokból áll ez tagadhatatlan. Vannak közöttük olyanok akik sokat aranyoznak ez is tény. Szervezettek és sokat vannak online ez is bizonyított.
A fő probléma az, hogy regisztráláskor azonnal több szigetet teljesen el tudnak foglalni (sajnos ez a játék gyengesége). Természetesen ez másoknak is rendelkezésére áll de...
Teljesen más lenne a játék ha véletlenszerűen dobálná őket minden égtájra mind ahogy a többség játszik. Én biztosan megszüntetném azt, hogy az égtáj választható legyen illetve a meghívást is átgondolnám.
 
Utoljára szerkesztve:

Del Pierro

New Member
Most már jó lenne ha kirakná a paramétereket a tisztelet support ugyanis minden külföldi szerveren ki van már írva azzal együtt, hogy március 29-én indul mindenhol. Tehát itt is!
 

-Vamp-

New Member
Egy héttel előtte szokták holnap kint lesz sztm.
Nem, itt annál kevésbé számítanak a játékosok, hogy időben megosszák a paramétereket, pedig pontosan tudják már, hiszen tesztelik. Majd idelökik 1-2 nappal előtte, ahogy szokták. Aztán meg meglepetés van, miért fogynak a játékosok. Lehet titkolózni, de ettől max. csak még jobban érdektelenné válik itt minden. Uncsi az egész.
 

mukii18

New Member
Nem, itt annál kevésbé számítanak a játékosok, hogy időben megosszák a paramétereket, pedig pontosan tudják már, hiszen tesztelik. Majd idelökik 1-2 nappal előtte, ahogy szokták. Aztán meg meglepetés van, miért fogynak a játékosok. Lehet titkolózni, de ettől max. csak még jobban érdektelenné válik itt minden. Uncsi az egész.

Az Insomnia teszi tönkre a játékot, Yerxa vagy ki megmondta a tutit fentebb... :/ A játékosokat igenis megbecsülik, csak az inso túl erős :(
 

ákosdiószegi

New Member
Nem, itt annál kevésbé számítanak a játékosok, hogy időben megosszák a paramétereket, pedig pontosan tudják már, hiszen tesztelik. Majd idelökik 1-2 nappal előtte, ahogy szokták. Aztán meg meglepetés van, miért fogynak a játékosok. Lehet titkolózni, de ettől max. csak még jobban érdektelenné válik itt minden. Uncsi az egész.
Na jó ha már mindenki panaszkodik akkor én is elmondom a sztorimat. A legviccesebb az volt mikor annyira vártam a szeró indulást h egy nappal előtte nem tudtam aludni, na gondoltam legalább időben kezdek, néztem reggel 8kor semmi, néztem 10kor semmi, néztem délben semmi, majd 1órakkor nyitott a szerver, legalább is nekem, a többiek már addigra két órája nyomták.
 

Corex

New Member
Az Insomnia teszi tönkre a játékot, Yerxa vagy ki megmondta a tutit fentebb... :/ A játékosokat igenis megbecsülik, csak az inso túl erős :(
az Inso amúgy hogy csinálta, hogy az utóbbi 3 szerveren, ahol indultak nyertek, miközben Pároszon csúnyán kikaptak ?
valahogy nem jön ki a matek
 

mukii18

New Member
az Inso amúgy hogy csinálta, hogy az utóbbi 3 szerveren, ahol indultak nyertek, miközben Pároszon csúnyán kikaptak ?
valahogy nem jön ki a matek

Eubea
Nüsza
Pandosia
S ha apollónia domis lett volna, ott is meglett volna a kétharmad, csak bemákolták az időzítést. :D

Párosz óta 4 szerver, az kb 3 éve volt, le vagy maradva kicsikém :D
 

Corex

New Member
Eubea
Nüsza
Pandosia
S ha apollónia domis lett volna, ott is meglett volna a kétharmad, csak bemákolták az időzítést. :D

Párosz óta 4 szerver, az kb 3 éve volt, le vagy maradva kicsikém :D

Pontosan, mivel már csak akkor játszom, ha hívnak valahova és épp unatkozom. Randomokkal soha többet nem megyek
 

mukii18

New Member
Ezt miből számoltad ki ? 4-szer is hívtak, ami azt illeti épp Apollóniára hívtak Bushidoék, csak nem volt időm játszani. De nélkülem is nyerték. ;)

Top 6. Szövi nyert,(előtte lévő 5 szövi inso) azóta is csinálják a templomos végjátékot xd
 

zola08

Member
Inkább az legyen itt ami tényleg lényeges... Megy mindenkitől a hűhó ami szerintem sokakat nem érdekel csak halálra nevetik magukat de ez a topik azért lett csinálva hogy az új szerverre voksolni lehessen mi legyen benne és lassan már a suppnak illő volna felvetni az igények alapján verziókat esetleges szavazás végett hogy a végső stádiumban tudja mindenki milyen szerver lesz :D :D

Ha annyira akartok harcolni akkor érdemes lejjebb lazítani másoknak meg elővenni és megmutatni.. Magyarul tudjuk igen vannak jó játékosok az insoban és vannak goldosok multisok és még sok más.. De ha tényleg olyan jól megy és annyira unatkoztok gold nélkül (prémiumot és juti tárat vegyetek ki s ennyi) nyomjatok le egy szervert valamelyik másik banda ellen akinek szintén nagy a duma és mutassa meg mind2 banda hogy tényleg tud játszani és nem csak szájjalni mert csak megy a mutogatás de egyik se akar úgy játszani xdd az inso ha tényleg annyira aktív akkor lazán tudja pótolni a tudással és idővel azt amit a másik csapat akár arannyal próbál lehozni.. NEM azt mondom zéró arany csak legyen minél minimálisabb hogy érezhető legyen a tudás..
Aki ismer játékból az tudja én nem szeretek sok goldot beleölni a játékba helyette teszek bele időt és tudást persze van olyan aki szerint csak a pofám nagy
smiley-emoticons-freu-dance.gif
hát mindenkinek maga döntése kiről mit gondol :D de én úgyis tudom mit tudok és azt is milyen beállítások mellett
smiley-emoticons-saufen.gif



Na aztán békét itt és hagyjuk meg a topikot annak aminek indult és ha továbbra is szeretnétek lovagolni a témán nyissatok másik topikot ami ennek van szentelve és azt lehet offolni ide meg toljanak a mufftik infót mert a kövi kiosztást ők kapják
smiley-emoticons-palka.gif
smiley-emoticons-lol.gif
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
Nem, itt annál kevésbé számítanak a játékosok, hogy időben megosszák a paramétereket, pedig pontosan tudják már, hiszen tesztelik. Majd idelökik 1-2 nappal előtte, ahogy szokták. Aztán meg meglepetés van, miért fogynak a játékosok. Lehet titkolózni, de ettől max. csak még jobban érdektelenné válik itt minden. Uncsi az egész.
Ez nem igaz, hogy kevésbé számítanak a játékosok, pont emiatt nem rakjuk ki túl korán a konfigurációt, mert szerintem az rosszabb, hogy kirakunk valamit és az még akkor változik párszor a nyitásig. Minthogy kirakunk egyet ami közel 100%, természetesen nem garancia ez sem, hogy így indul el ahogy bejelentjük, de lényegesen jobbak az esélyei. :)
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
Most már jó lenne ha kirakná a paramétereket a tisztelet support ugyanis minden külföldi szerveren ki van már írva azzal együtt, hogy március 29-én indul mindenhol. Tehát itt is!
A mai nap folyamán közzé fogjuk tenni Tarasznak a pontos paramétereit, reméljük hogy tetszeni fog, igyekeztünk minél több beérkezett javaslatot figyelembe venni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent