Új viág miko lessz?

DeletedUser

Vendég
Tudom hogy nemrég alakult egy, de mostanába sok új játékos érkezik.:confused:;)
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Akkor, amikor a jelenlegi elérhető világok közül 1 a Világcsodák korába lép, ekkor lezárul a regisztrációs lehetőség az adott világba, s ekkor indul új világ.

Jelenleg ehez a Rho szerver áll, szerintem 1 hónap múlva eléri a világcsodák korát, s akkor fog új világ indulni.
 

DeletedUser9070

Vendég
Kedves Játékos!

Annyit tennék hozzá az előző válaszhoz, hogy ugyan próbálja az Innogames figyelembe venni az egyes szerverek életciklusát, de ez nem jelenti feltétlen azt, hogy ha egy szerveren lezárul a regisztráció, akkor azonnal és automatikusan másik indulna helyette.
Valamint, az új világ paramétereivel kapcsolatban is ugyanez a helyzet, egyáltalán nem biztos, hogy a csodák korába lépett szerver paramétereire hasonló másik szerver indulna.
Egyetlen biztos tény van, amit már most közölni tudunk, ez pedig az új szerver neve (Üpszilon), az összes többi még alakulni fog.

Porphyrion
 

DeletedUser9152

Vendég
Azt észrevettem a Pantheon-ban;hogy az Üpszilon szervert Moira teszteli.De Fitzlovag is Szupport tag vagy játékos?Mert ő is ott van a szerveren ha jól látom :)
 

Moira

Ex-CM
Fitzlovag moderátor, ahogy én is. A világot teszteljük és a wiki egyes részeihez gyűjtjük az adatokat. Természetesen a világ valódi indulása előtt a világ alapállapotba áll vissza, így a mi fiókjaink, mint ahogy összes "eredményeink" törlésre kerülnek.
 

DeletedUser9152

Vendég
Értem.Azt hittem hogy ő egy játékos :D
Köszönöm a választ!
 

DeletedUser8943

Vendég
Van esély arra, hogy még ebben a hónapban elinduljon az új szerver?
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem igen, mert a Rho világ közel áll mint mondtam a világcsodák korához, TALÁN még ebben a hónapban el is éri, de az, hogy mikor indul függ a bürokráciától: először rá kell bólintaniuk Hamburg-ban a korábban már megszavazott beálításokra (amiről Moira elmondta már, hogy megpróbálják a következő világban érvényesíteni), aztán be kell jelenteni előre, hogy mikor indul stb. - erről a szupport többet tudna mesélni, hogy mennyi mindent kell intézni elötte. Ez szerény becslésem szerint -úgy, hogy egy mezei játékos vagyok - 5-10 nap is lehet, a bejelentéstől az indulásig pedig ált. még 5-6 nap telik el, szóval ha még ebben a hónapban indulni fog akkor napokon belül le kell zárulnia a Rho-ban a regisztrációs lehetőségnek.
 

DeletedUser7947

Vendég
Esetleg olyat lehet tudni, hogy mikor indul egy lassú szerver?? (1-es sebességű) Tudom, láttam, hogy jön a gyors de én egy lassú szerverre várok, a közeljövőben lehetséges e egy olyan szerver indulása??
 

Moira

Ex-CM
Nem olyan rég indult egy lassú szerver, így most egy gyors világ jön. Nem várható, hogy mostanság induljon egy lassú. Sajnálom.
Ha a jelenlegi szerverek telítettek lesznek, vagy már nem lehet rájuk regisztrálni, akkor várható szerintem egy újabb világ majd.
 

DeletedUser7947

Vendég
Nem olyan rég indult egy lassú szerver, így most egy gyors világ jön. Nem várható, hogy mostanság induljon egy lassú. Sajnálom.
Ha a jelenlegi szerverek telítettek lesznek, vagy már nem lehet rájuk regisztrálni, akkor várható szerintem egy újabb világ majd.


Köszönöm válaszod!
 

Moira

Ex-CM
Sajnos arra nem tudok válaszolni, hogy az Üpszilon világon lesz-e már Artemisz, de az biztos, hogy a Phi világon már lesz.
 

DeletedUser9544

Vendég
Sziasztok!
Lehet már tudni hogy a Phi világ mikor indul?
 

DeletedUser9231

Vendég
Szia!
Mivel nem vagyok Szupport ezért pontosat nem tudok mondani, (bár sztem a szupport sem biztos, hogy tudna) de szerintem augusztus vége-szeptember elejéig ne nagyon számíts új világra, ugyanis most nílt az Üpszilon és most teszik szabaddá az Achillest. 3 aktív világ mellé nem hiszem, hogy lesz 4. is.
Bár, ha lesz új szerver majd valamikor az remélem gyors lesz régi foglalással(4-es azt mondták többet nem lesz ezért a 3-as jó lenne, bár a franciáknál és a finneknél is nyílt 4-es sebességű)
 

DeletedUser10128

Vendég
Achillesre regizni minimum kamikáze.. dolog.
Akik epsilon óta ott vannak, kb 100 váróssal... hát...
Felrúgnak az égig, 5 nap alatt, ebből 3 védettség.. :cool:
 

DeletedUser9302

Vendég
Lehet hosszabbított védelmet kapnak, vagy kezdősereget, de még így se egyenlítődnek ki az erőviszonyok.
Viszont még a kezdők védelmében ott a morál. Csatlakozhatnak nagy szövetségekbe a taglétszám adott!

Ha úgy se akkor már végleg nem tudunk rajtuk segíteni.
 
Fent