Új verzió hibái

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Egy héten keresztül nem jelentkeztem be a fiókomba, most tapasztalom a 17-én bevezetett új verzió hibáit, illetve kellemetlenségeit:

  1. Ha a szövetségi fórumon ugyanarról a fórumszálról több hozzászólást is szeretnénk törölni, a 2. törlendő hozzászólástól kezdve a megjelenő lapon már ismétlődni kezdenek a gombok és a legalsó sorban levő gombok működnek. (A többinél ha a Törlésre kattintok, kiírja, hogy sikeresen töröltem a hozzászólást, valójában viszont nem történt semmi.) Szerintem sokkal jobb volt a régi verzió ilyen szempontból, mert ott csak egy msgbox jelent meg, ahol nem kellett rákattintani az 'igen' gombra, egyszerűen csak egy ENTERt kellett nyomni és a hozzászólás azonnal törlődött, így gyorsan végig lehetett törölni egy fórum elavult hozzászólásait.
    hiba_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Egy durvább kép a jelenségről
  2. A szövetség belső hirdetményének szerkesztőmezője túlságosan kicsi, így nem lehet vele normálisan szöveget szerkeszteni.
  3. Az Események alatt a választó gombok miatt eltolódik a megjelenítés, ezért az események oszlopának csak nagyon kicsi szélesség jut.
    szovetseg_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

  4. A konföderációs eseményeknél még az előzőnél is jobban szét van csúszva a megjelenítés, helyenként már olvashatatlan, illetve bizonyos karakterek nem jelennek meg normálisan, az 'é' helyett '' látszik. Emellett az X és a pipa gombokra sem lehet normálisan rákattintani. Emellett még egy konföderációs esemény elfogadásakor nem tűnik el azonnal a listából az elfogadott ajánlat, csak az oldal frissítésekor.
    konf_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ennél sajnos kicsit hosszabb a lista, de azért nagyon köszönöm a munkádat. Szerencsére(ha lehet így fogalmazni) már mindet továbbítottuk a fejlesztők felé, így nemsokára javításra fognak kerülni.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
5 perce lett új verzió, viszont a 2.-es hiba továbbra is fenn áll. A többi hibát nagyon szépen javították, örülök, hogy ilyen gyorsan ment
 

DeletedUser

Vendég
Újabb hibát szeretnék bejelenteni a szövetségi oldalon:

Az 'Áttekintések' részben a 'Hódítások' fülön 4 lap van, viszont még nincsen annyi eseményünk, ami kitöltené a 4 lapot, így csak az 1. lapon van valami, a többi üres, ezeken csak a 'Nincsenek események.' felirat látszik.
 

DeletedUser

Vendég
deltán is jelentkezet ugyanez a hiba, csak mi 12 lapot írt ki, és még az 1.-n sincs semmi :D:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Még egy hiba, ami szerintem eddig nem jelentkezett:

A szövetségi fórumon nyitottam egy archív gyűjteményt, és oda áthelyeztem két lezárt fórumszálat. Ezek után a gyűjtemény feliratát folyamatosan kékkel jelöli, pedig nincsen új hozzászólás a lezárt fórumokban.
 

DeletedUser

Vendég
Ez nálam is előfordult már, de a Funkciók/Fórum megjelölése olvasottként rendszerint megoldja a problémát.
 

DeletedUser

Vendég
500 áldásért egy harci szekér?

* Világ: GAMMA
* Böngésző: CHROME
* Hiba általános leírása: "50 0" ÁLDÁSÉRT AKAR CSAK VARÁZSOLNI HARCI SZEKERET
* Screenshot: - -
* Milyen gyakran fordul elő: 2010.09.16.-TÓL ÉSZLELEM
* Sürgősség: SOS!
* Összefoglaló: nem először akartam már varázsolni egy szekeret Zeusz áldásával (ami papíron 50), most nem sikerül, mert 500-at kér (nagy az infláció? vagy egy tizedes jegy elcsúszott?)
* Elolvastam a 2 kiemelt témát(Nem hiba, Ismert hibák), átnéztem a topicokat, de nem találtam hasonló dolgot: Igen
 

DeletedUser

Vendég
500 egy szekér

kép mellékelve, vazze nagyon kicsire van szabva a feltölthető fájlméret:(
 

DeletedUser

Vendég
50-be kerül, onnan lemaradt egy tizedes jel, neked pedig nincs annyid.
 

DeletedUser

Vendég
a hiba továbbra is fennáll!

Nincs annyim, de akkor még volt párszáz pontom, sőt a másik városomban most is van, még sem varázsol! :confused:

Esetleg, már nem keveredhetnek a városok különböző isteneihez tartozó varázslatok mától?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Isteni jelet csak Zeusz tud adni, tőle meg nincs elegendő áldásod. Ha lesz 50, akkor próbáld meg és engedni fogja a rendszer.
 

DeletedUser

Vendég
Alfa-összeomlott ?

Nem tudom hova írjam, ezért remélem nem gond, hogy ide, de mintha az Alfa-szerver kicsit megzakkant volna.
A fiókba be tudok lépni, tehát tiltva nem vagyok ( nem is lenne miért, csak valaki ezt válaszolná)
A nem megy a körüzenet, a szigetnézet, a városlinkek, a szövetségi adatlap, a Fórummotor(látom az első témát, tudok írni HSZ-t a szerkesztőablakba, de létrehozni már nem) stb..
Bétára (és más internet-oldalakra) be tudok lépni, minden müxik rendesen, szóval a böngészőmmel sincs gond.
 

DeletedUser

Vendég
Gondolom Firefoxot használsz, akkor azzal van gond. Előzmény + Cookie törlés segít a dolgon, vagy időnként az is, ha megnyomod egy ilyen lapnál az F5 gombot.
 

DeletedUser

Vendég
Előtte leírtam, hogy minden más működik csak időnként az a szerver nem.

Erre már nem mondhatod, hogy a Firefoxom hibája:

 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Alphán és deltán játszom én is, és a jelzett hiba nálam is előfordul. A cache ürítése oldja meg a gondomat rendszerint.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent