Új istenek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Helló. Gondoltam jó lenne pár új isten a játékba, mert rengeteg játékostól hallottam már, hogy ezeknek gyenge a képessége, vagy nem tetszik a szörnye. Megadnék pár ötletet, hátha meg lehetne valósitani.

Hádész, a halottak istene:

Képesség:
Halálhörgés: az ellenséges támadó csapatok 10 %-a visszafordul.
Utolsó itélet: egy városra küldve felére csökkenti a termelés gyorsaságát
Reinkarnáció: egy Hoplitát feláldozva átváltozna mitológiai szörnnyé

Mitológiai lények:

Kerberosz
?
 

DeletedUser

Vendég
Ezt már sokan és sokféleképpen felvetették. Mint játékos, továbbra is azt mondom, hogy nekem teljesen elég a négy már meglévő :)
 

DeletedUser

Vendég
Hádészt szívesen kipróbálnám, még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy lesz egy világ a sötét korból, ahol csak alvilági istenségek és lények, egységek vannak :) Na ezen még agyalok kicsit...
 

DeletedUser

Vendég
Hádészt szívesen kipróbálnám, még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy lesz egy világ a sötét korból, ahol csak alvilági istenségek és lények, egységek vannak :) Na ezen még agyalok kicsit...


Ja lehetne egy külön világ Hádész világ ahol mondjuk meglennének szabva hogy ennyi ponttal ennyi támadopontal kell rendelkeznek különben kidobnak a világbol igy csak jó játékosok lennének a világban komoly lenne:)))
 

DeletedUser1598

Vendég
Ennyi erővel minden istennek csak egy Mitológia lénye lehetne, ami ténylegesen benne van a görög mítoszban. Pl. Hádésznak lehetne a Kraken, ami nagggggyon erős tengeri lény lenne... és csak egyet lehetne belőlük képezni... na bumm... ilyen ötletet még én is tudok csinálni
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ennek nagyon brutál képességekkel kellene rendelkeznie , mivel az alvilág istene . Mondjuk leszedi a seregek , vagy a hajók 50%-át . de ehhez 500 áldás kellene . Vagy ha ehhez tényleg új világ nyilna akkor lehetne , hogy 2000 áldás a max , és az a képesség amit az előbb leirtam 2000 áldásba kerülne:rolleyes: Bezzeg az ilyen ötleteket nem valósitják meg :mad::mad::mad:
 

DeletedUser2351

Vendég
Igen Igen.nagyon jo otlet.Hadesz jo lenne.Mondjuk birna a 2.-odik mitologiai alata lenni DEMON

Mondjuk

DEMON:vedekezes szuro fegyvek elen 350
vedekezes tavoli fegyverek elen 300
vedekezes uto fegyverek elen:500
tamado ertek:680

Es tudna repulni es szuro egysegu lenne
 

DeletedUser

Vendég
NAgyon kellenének új istenek, azért is mert ezek kezdenek unalmasak lenni, + nagyon jó játékélményt adnának, nem kell az áldás mennyiségét felvinni, és túl erősre se csinálni az újakat, legyenek egyensúlyba a többivel...ötletek nem adok mert nem nehéz kitalálni a scripteket
 

DeletedUser

Vendég
Ja lehetne egy külön világ Hádész világ ahol mondjuk meglennének szabva hogy ennyi ponttal ennyi támadopontal kell rendelkeznek különben kidobnak a világbol igy csak jó játékosok lennének a világban komoly lenne:)))

ja meg ha 1 hét allat nem érsz el 200 harci és 1000 normál pontot ha nem repülsz ha igen lesz még kis + idő de ha addig nem éred el buktad 1 hétig ezt a világot amig elfoglalhatnak
 

DeletedUser

Vendég
cím

Aphrodité a szépség istennője.

Áldásai

Vakító fény A város 4 órán át nem támadhat. 200 á.
A szerelem birodalma A játékos összes városa kap 200 nyersanyagot mindenből.200 á.
A ronda asszony A város 4 órán át nem termel nyersanyagot és áldást se. 250 á.
A kíváncsi ember Egy ember lebuktatja az összes kémet 2 órára. 100 á.


Lényei


Griff-Sas fejű oroszlán testű szárnyas lény. 250 á.
Főnix-Tűz testű lény aki képes feltámadni hamvaiból. 400 á.:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
cím

Árész a háborúk istennője

Áldásai


Harci szerkezet30%növeli a támadást. 100 á.
Mitológiai segítségA következő harcban a sereged kap 1-2 random mitológiai egységet. 200 á.
ÁrulásAz ellenség 4 órán belül induló támadásának 10% átáll hozzád és a várost védik halálukig. 200 á.
Árész kardjaA kiválasztott város elveszt 1-100 kardforgatót. 200 á.

Lényei


Troll-Hatalmas lény aki nagy íjával lövi a nyilait. 200 á.:D
Harci sárkány-Nagy sárkány akit nagyon nehéz megszelídíteni.400 á.
 

DeletedUser

Vendég
cím

Apollón a művészetek istene

Áldásai


A zene bűvöletében A város seregének 10% átáll hozzád. 250 á.
Szirének dala Támadó flotta hajóinak 10% elpusztul. 200 á.
A mágikus zene A termelés 50%-kal felgyorsul. 200 á.
A sebesség bűvöletébenA katonák 40% felgyorsulnak. 150 á.


Lényei

Farkasember-Farkassá változó férfiak.200 á.
Vámpír-Vérszívó teremtmények. 400 á. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
cím

Démétér a földművelés istennője


Áldásai

Jó termés Ameddig ezt az istent tiszteled + 100 lakost ad. 500 á.
Frissítő termés A katonák 40%-al gyorsabbak 2 órára. 200 á.
A búza rejtekei A kémek lebuknak és adnak neki 1000 ezüstöt tőlük 5 órán át . 200 á.
A milíciák A tanya minden szintjéért + 5 milíciát kapsz 5 órán át . 100 á.


Lényei


Baziliszkusz- Kígyó szerű lény. 300 á.
Tündér-Az erdő lakói.400 á.:D
 

DeletedUser

Vendég
cím

Szerintem jól jönne mitológiai lények egyesítése.


(pl. Troll+Sárkány=Sárkányszelídítő harcos.)


Ha valakit érdekel csak fórumon írjon:D:D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
de ez nem Harry Potter. Meg ilyen- olyan fantázia világ! EZ GREPOLIS! Itt nincsenek kitalált szereplők (kivéve az Istenek és állatkáik).
 

DeletedUser

Vendég
Harci sárkány-Nagy sárkány akit nagyon nehéz megszelídíteni.400 á.
Egy sárkány van Grepolisban, és az ép most ír. Ne keverjük össze a történet/történelmi szálakat, a görögöknek fogalmuk sem volt róla, hogy mi az a sárkány.
 

DeletedUser

Vendég
jóvan na

Tudom lények nem túl jók de azért az istenek és áldások jók.:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Vendég
ez a sárkányos ötlet nem abból a Mú, vagy moo( nem tudom hogyan kell írni:()
játékból van, ott is valami Golden sárkányt lehetett ölni meg ilyenek. De ez még hasonlít az Avatar- James Cameron filmjében arra a piros madárra vagy sárkányra. Nem?:confused:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent