Új isten:Héphaisztosz

DeletedUser8143

Vendég
Szerintem kicsit eltértetek/eltértünk a témától. Az Innogames-en kívűl valószínűleg senki nem tudja, milyen lesz a következő világ. Trys Asgonnak (jól írtam?) abban igaza van, hogy valszeg a grepolimpia jön most, de erről konkrétat még a többi ország játékosai se tudnak.
 

DeletedUser

Vendég
Oké,és köszönöm a választ!
További jó játékot mindenkinek!
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem kicsit eltértetek/eltértünk a témától. Az Innogames-en kívűl valószínűleg senki nem tudja, milyen lesz a következő világ. Trys Asgonnak (jól írtam?) abban igaza van, hogy valszeg a grepolimpia jön most, de erről konkrétat még a többi ország játékosai se tudnak.

Igen, igazad van, sajnos sokal tobbet meg mi sem tudunk, de az ezer % biztos, hogy elobb tudunk meg mindent mint itt...
 

DeletedUser

Vendég
Amúgy honnan tudjátok meg a dolgokat,ha szabad kérdeznem?Van 1 ismerősötök az InnoGames-nél?
 

DeletedUser

Vendég
Nem kell ismeros.

Szimplan mas vilagokon sokkal elobb kapjuk meg az infot, meg azert az sem art, ha tudsz mas nyelveket.
 

DeletedUser8143

Vendég
forum.en.grepolis.com és forum.de.grepolis.com amelyiket nem beszéled olyan jól, arra rányomod a google fordítót a másik nyelvre (pl németről angolra, én így csinálom), és máris egész érthető a szöveg, de a 2 fórum nagyjából ugyanazt szokta írni.
 

DeletedUser

Vendég
De ha van egy igen you Community Manager-ed, ami itt kb. a Support vezeto, akkor mar sokkal zokkenomentesebben tudod a jatekot vinni. Es azert nem artana az ittenieknek egy kis humorerzek sem :-D
 

DeletedUser

Vendég
Szerintetek melyik indul előbb?Grepolímpia vagy a kövi hősök világa?
 

DeletedUser

Vendég
Természetesen!

Ahogy mondtam, minden országban egyaránt fog debütálni a grepolimpia, de sajnos információkat elég nehéz kicsikarni belőlük!

Más országokban már kaptunk róla tájékoztatást, de ez is csak annyi, hogy 4 évente van rendes olimpia, meg ilyen tájékoztató információk:

xiwQ.jpeg
 

DeletedUser

Vendég
És pl. miről szól ez a világ?Hogyan lehet bejutni majd?Vagy ezt nem lehet tudni?
 

DeletedUser

Vendég
Hát épp ez az, amit nem lehet tudni!

Amúgy ebben nincs semmi, csak hogy 4 évente van olimpia a világban, és ilyenkor nem harcoltak, béke volt, ez az ókori görögországra vezethető vissza.....
 
Fent