Új isten:Héphaisztosz

DeletedUser

Vendég
Héphaisztosz (görögül Ἥφαιστος) a kovácsmesterség, a tűz istene a görög mitológiában. Védelmezője minden mesterembernek, főként a fémműveseknek. A vulkánok istenét is tisztelték benne.
Héphaisztosz egyedül Héra gyermeke, apja nem volt. Ugyanis Zeusz megcsalva ismét feleségét, Hérát, gyermeket várt Métisztől, ám egy jóslat miatt elnyelte a terhes anyát, így saját maga lett várandós a gyermekkel, bár nem tudta, hogyan fogja megszülni. Bosszúból az istenek királynője úgy döntött, hogy ő is tud saját maga, apai segítség nélkül világra hozni egy gyermeket. Így született meg Héphaisztosz.
Azonban Héra várakozásaival ellentétben a kovácsisten rémesen csúnya és elesett volt. Héra dühében lehajította a gyermeket az Olümposzról, aki kerek egy napig csak zuhant és Lémnosz szigete mellett a tengerbe esett. Nimfák mentették meg az életét. Miután felépült és a szigeten megtanulta a kovácsmesterséget, újra felment az Olümposzra, ahol azonban csúnyán összeveszett anyjával. Zeusz nem tűrhette az arcátlanságot, és lehajította Héphaisztoszt a szent hegyről. Ezúttal kilenc nap és kilenc éjjel zuhant az istenség, és ezúttal Lémnosz szigetére esett. Héphaisztosz attól kezdve sánta volt. Első palotáját Lémnoszon építette meg, aminek csodájára jártak az olümposziak is


Isteni erők:Héphaisztosz kalapácsa,Isteni segítség,Isteni bosszú, Isteni jóindulat

Héphaisztosz kalapácsa:Héphaisztosz a kalapácsát adományozza építőmestereidnek
Hatás: 4 órára az építési idők 50%-al csökkennek, 300 áldáspontba kerül

Korlát a használatban:Nincs

Isteni segítség: Héphaisztosz segít a segít a seregednek azzal hogy páncélt készít nekik
Hatás: A szárazföldi csapatok 50%-al erősebben harcolnak, 400 áldáspontba kerül

Korlát a használatban:Nincs

Isteni jóindulat:Héphaisztosz beszél Démétér-rel hogy az adott város gyorsabban termeljen
Hatás:3 órára 100%-al több nyersanyagot termel az adott város, 100 áldáspontba kerül

Korlát a használatban:Egy nap egy adot játékos csak egyszer használhatja

Isteni bosszú:Héphaisztosz bosszút áll Hérán és Zeuszon amiért ledobták az Olümposzról.
Hatás:Megmutatja az adott város Zeusz vagy Hérát imád(ha egyiketsem akkor azt írja hogy nem sikerült kideríteni az isten imádatot),250 áldáspontba kerül

Korlát a használatban:4 óránként lehet csak egy adott városra

Mitológiai egységek: Láva kígyó,Kősárkány

Lávakígyó:-Népességigény:50
-Áldáspont igény 220
-(tengeri egység) erőssége:800 támadó 1000 véd
-Nyersanyag igény:6000 ezer minden fajtából


Kősárkány:népesség igény:80
Áldáspont igény:360
(távolsági):erősség 1500
Nyersanyag igénye: 10000 minden fajtából

Az ötlet korábban be lett adva:Nem
Sablon:Nincs
Visszaélések elkerülése:Szerintem ezekkel nem lehet visszaélni
Megfelel a kritériumoknak?:Igen
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én támogatom, bár a nyersanyagtermelő áldás nem vetekszik Héráéval.
 

DeletedUser

Vendég
De azt figyelted hogy 100%-ról van szó?Nem Héra 50%-ról de azért módosítom
 

DeletedUser

Vendég
Bocs de nem tamogatom. Minden isteni ero megvan a jatekban kiveve az utolso de az nem er sokat.
1. azert nem jo mert az epuleteket lelehet roviditeni arannyal igy kap penzt az Inno Games.
2. maximum 10-15 %-al novelhetne,tul nagy kulonbseg lenne a tamado jatekos javara (100%+50% az aldas + 10% falanx)
3. mar megvan. Hera aldasa.
A Kosarkanynal nincs leirvahogy vedekezesben mibol mennyi az aranya. Az meg valtozatosabb kell legyen hogy mibol mennyit ker egyetlen dolog aminel egyforma minden a gyarmi hajo. Ja meg tul sok ember kell hozzajuk.
Nagyjabol ennyi.
 

DeletedUser

Vendég
A nyersanyagtermelő áldást a napi egyszeri használat miatt kifogásoltam. Lehet, hogy Héra varázslata többe kerül, és csak 50%-kal növeli a nyersanyagtermelést, de nincs korlát a használatában.
A többi kiváló, nem találok benne kivetnivalót.
 

DeletedUser

Vendég
Hátizé...

Az első áldás egy prémium funkciót helyettesítene, bár ez talán még nem lenne olyan vészes. (bár nem hinném, hogy használtam volna, ha lett volna ilyen amíg még játszok)
A második nincs jól kidolgozva, nem írtad meg, hogy hogyan hat (városra/ támadásra) túl erős. Az összes többi ilyen cuccos (a városfalat kivéve: őrtorony (védéskor)/hősiesség (támadáskor), parancsnok, falanx) +40% bónuszt ad. Ez a +50% nagyon nagy túlzás lenne.
A harmadik végülis elmegy. A 3 óra 1-es szerversebességre értendő, igaz?
A negyedik teljesen értelmetlen lenne.


A mitológiai egységek kissé még hiányosak:
- nincs megadva, milyen gyorsak

A kősárkány védelmi értékei szintén hiányoznak.


De szépen ki lett dolgozva egyébként :)
 

DeletedUser

Vendég
NEKEM ANNYIRA NEM TETSZI JÓL KIVAN DOLGOZVA.
a varázslatok nem tetszenek a frepolisba ojan máshogy mondják mint mondjuk ezt:

Héphaisztosz kalapácsa:Héphaisztosz a kalapácsát adományozza építőmestereidnek
Isteni segítség: Héphaisztosz segít a segít a seregednek azzal hogy páncélt készít nekik
Isteni jóindulat:Héphaisztosz beszél Démétér-rel hogy az adott város gyorsabban termeljen
Isteni bosszú:Héphaisztosz bosszút áll Hérán és Zeuszon amiért ledobták az Olümposzról.

annyira nem hangzik jól mint a grepóban.
szerintem és már van elég isten.
NEM TÁMOGATOM.
 

DeletedUser

Vendég
Ja és még akarom a mitológiai egységek nincsenek kidolgozva!!!
:mad: :mad: :mad:
 

DeletedUser

Vendég
Nekem nagy bajom nincsen vele. Esetleg mítikusabb szörnyek kellenének nem ilyen sablonosak. pl. kolosszus, nemeai oroszlán stb.
Az isteni erők pedig, hát nem tudom, sztem. nem rosszak, és passzolnak az istenhez, mondjuk nem én döntök, de jó lenne ha beraknák, nem feltétlenül a legjobb de külömbözik a többi istentől, mondjuk ink. lényeit nézve.
Támogatom
 

DeletedUser

Vendég
Én csak a 2. isteni erőt módosítanám:
Isteni segítség: Héphaisztosz segít a segít a seregednek azzal hogy páncélt készít nekik
Hatás: A szárazföldi csapatoknak X%-kal erősíti a védelmi erejüket
 

DeletedUser

Vendég
Sajnalattal kozlom, hogy a fejlesztok nem tervezik uj isten bevezeteset a kozeljovoben.

Tobb isten leirasa is el lett kudve, de sajnos nem kaptak az ujdonsagokon.

Az isteni erok meg csakhogy megfelelnek a kriteriumoknak, de a mit. egysegek lenyulasok hadesztol, es poszeidontol.
 

DeletedUser

Vendég
Kerlek ne kerdezzetek meg ezt minden alkalommal.

Ha nem jatszol sokat, a regi vilagok is tokeletesen alkalmasak a jatekra.

Azt el kell, hogy mondjam, hogy a Nu vilagot sem akartak elinditani, csak annyian nyafogtak miatta, hogy megtettek.

Kovetkezo vilag a Grepolimpia vilag lehet, de errol bovebb informaciokat majd megtudhattok.

A kovetkezo rendew vilag honapok mulva indulhat, amikor a legelso vilagok lezarulnak.
 

DeletedUser

Vendég
Kerlek ne kerdezzetek meg ezt minden alkalommal.

Ha nem jatszol sokat, a regi vilagok is tokeletesen alkalmasak a jatekra.

Azt el kell, hogy mondjam, hogy a Nu vilagot sem akartak elinditani, csak annyian nyafogtak miatta, hogy megtettek.

Kovetkezo vilag a Grepolimpia vilag lehet, de errol bovebb informaciokat majd megtudhattok.

A kovetkezo rendew vilag honapok mulva indulhat, amikor a legelso vilagok lezarulnak.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a választ!
És bocsénat,hogy ezzel fárasztottalak!
Amúgy honnan tudod,pl.mi lesz a kövi világ neve?
 

DeletedUser

Vendég
Egyaltalan nem farasztasz, csak ez egy olyan kerdes, hogy mikor indul uj vilag, hogy ezt mindig elmondjuk, hogy ha:

A fejlesztok ugy akarjak, vagy
Egy vilag mar elegge betelt, vagy
A jatekosok mar annyit konyorognek erte
 

DeletedUser

Vendég
Oké,köszi!
Én igazából csak a kövi hősök világát várom,a normál világok nem érdekelnek annyira :)
 

DeletedUser

Vendég
Bocsi,még 1 kérdés:
Azt tudod,hogy a kövi világ milyen világ lesz?Normál,vagy hősök világa?
 
Fent