Új foglalási rend (Trójai faló)

DeletedUser

Vendég
Összefoglaló
Egy új foglalási rend amit a régi Trójai falóval lehetne kivitelezni.

Jelenlegi állapot
Nincs jelenleg ilyen a játékban.

Leírás
Ezt az újítást az akadémiában lehetne kifejleszteni és szárazföldi egységként működne amiben katonákat lehetne elhelyezni. úgy működne hogy beküldenénk támogató egységként egy aktuális városba akár nappal akár este és ott éjszaka kijönnének a falóból és megtámadnák a várost. Nincs kidolgozva az hogy mi mennyibe kerül és mennyi lakosságba ehhez kérnék ötleteket még.

Visszaélések megelőzése
Vissza élni nem lehet vele szerintem.

Érvelés
Új taktikákat lehetne kidolgozni erre az ötletre és amúgy is csak két foglalási rend van.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Nem
 

DeletedUser9302

Vendég
Én is gondolkodtam hasonlón.
Akadémia/ 28. szint /Fejlesztés Faló/ 0 Fejlesztési pont/ 9500 fa 12000 kő 16000 ezüst
Kaszárnya 20. szint / Trójai faló 10000fa 10000kő 10000ezüst

Ikonja lehetne:
úúúú.PNG


Viszont egy hibája van, hogy a tenger háttérbe szorul, tehát szerintem először tengeri kitakarítással fel kellene lázítani a várost/ ez alatt egy galamb ikon jelölné, hogy készen áll a békére (mint történelem ben) és akkor megy a lassú faló és +5%-kal megnöveli a támadóértéket.
Amennyiben győz akkor tied a város.
Max egységkapacitás: 400 teher előtte nem árt szárazföldön takarítani.

Amennyiben te is erre gondolsz akkor támogatom.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Igen erre így már egészen jobb. Köszönöm hogy kibővíteted de a béke jel vagy micsoda helyett csak egyszerűen támogatásba küldöd az egységeket és este elő jönnek és foglalják erre viszont nem lenne érvényes az éjszakai bónusz sőt még a támadó egység kapna bónuszt ahogy írtad.
 

DeletedUser9302

Vendég
Értem, de itt is kellene egy időkeret, hogy legyen ideje a játkosnak egy utolsó fellálngolsra.
Tehát ugyanúgy lehetne hogy 24 óra abból 12 ide 12 oda mint most 3-as világ új rend.
Most hogy épp ez jutott eszembe az részletkérdés, de valamit jeleznie kell a rendszernek.
1 12 egy levél lehetne ha nem jó a galamb
2 12 a faló
 

DeletedUser

Vendég
Vagy olyat is lehetne hogy amit elsőnek küldök egy támadást az az egység amit küldök 12 óráig bent maradna a városban és ostrism alá venné a foglalni kívánt várost. Városban a nyersanyag termelés 50%-al lasabb lenne. 12 óra elteltével a város ban lévő támadó egységek hazatérnek. A támadot játékos kapna egy jelentést hogy a várost ostromló egységek kivonultak. A következő 12 órában támogatásban megy egy faló vagy az ostromló egységek othagyatnák.
 

DeletedUser

Vendég
jólvan köszönöm hogy megcsinálod remélem lessz belőle valami nagyon remélem
 

DeletedUser

Vendég
Nem támogatom
1. kidolgozatlan
2. Értelmetlen, tökéletes az a két foglalási rend ami van
 

DeletedUser9344

Vendég
Nem támogatom.

Az Akadémia fejlesztéseibe nemigen lehet belenyúlni. A másik oka pedig az, hogy ez egy értelmetlen, kidolgozatlan, semmi javulást nem okozó, játékot bomlasztó ötlet. Ha szárazföldön lehetne foglalni, ráadásul egy támogatásban való beküldéssel, akkor hogyan lehetne várost védeni? Ugyan már...

Ráadásul ezzel csak szigeten belül lehetne foglalni. És bár ez még nem gond, az előbb leírtak kimondják, miért elfogadhatatlan az ötlet.
Nincs ilyesmire szükség egyszerűen, aki foglalni akar, a mostani mód jobb.
 

DeletedUser

Vendég
Minek írjátok hogy kidolgozatlan amikor már én is feltüntettem ezt és nem kritikát kértem hanem ötleteket hogy ezt jobbá tegyük.
 

DeletedUser9302

Vendég
Én is most a te pártodon állok.
Szerintem is kéne egy új foglalási rend, én már unom a kettőt.
Jön a régi jön az új és ugyanet és ugyanez

Kell valami friss.
Ha nem is ez valami már kéne.
 

DeletedUser

Vendég
"Minek írjátok hogy kidolgozatlan amikor már én is feltüntettem ezt és nem kritikát kértem hanem ötleteket hogy ezt jobbá tegyük."

Amikor rossz egy ötlet és értelmetlen akkor azon nem lehet segíteni. Ez egy rossz ötlet. "nem hatna rá az éjszakai bónusz" ez csak egy a sok hiba közül. Nem akarlak megbántani, mert mindenkit tisztelek aki egy picit is foglalkozik azzal, hogy a játék változatosabb, jobb legyen, de ez olyan ötlet amin nem csiszolgatni, finomítani kell, hanem el kell felejteni.
Kedves Dakest! Nem tudom mit unsz a kétféle foglalási rendben, mert ki nem használod őket. 1, 1 , 1, 3, 21, 1, 3 ennyi városod van a különböző szervereken. Ezekből az egyik 3 városos szerver az achilles, ahol ugye 3 várossal indultál. A másik 3 városos szervered pedig a hyperboa, ami ugye békés világ, ott alapítottál egyet és foglaltál egy szellemet. Nem hiszem, hogy Te annyit foglaltál volna, hogy megcsömörlöttél már a minden napi procedurától.
 

DeletedUser9537

Vendég
Nem lenne ez halvaszületett ötlet, csak nem ebben a formában. Szerintem nem fglalási szinten kéne nézni, hanem pl lehetne áldást rabolni, vagy belsőleg várost rombolni, kb olyasmi lehetne mint a falrombolás vagy a pestis, vagyis az egyik isten egyik új ártója, minimum 500 áldás azért kelljen hozzá, és 24 óránként 1 et lehesse egy városra küldeni. akkor nem is kéne neki olyan sokba kerülni mint ahogy följebb írtátok. Nem kellene 1 gyarmi ára hozzá. pl véletlenszerűen megrongálhatna 2-3 épületből akár több szintet is.
 

DeletedUser

Vendég
hát ha tényleg sehogy nem lehet elfogathatóvá tenni akk inkább hadjuk... . De amit az előző ember írt elöttem ez megragadta a figyelmem és ha valaki kitudna dolgozni egy olyan ötlete amivel lehetne várost rombolni és nem csak a városfalat az tényleg jó lenne.
 

DeletedUser9537

Vendég
Igen, a villám is pont erre való. A falovat valahogy úgy gondoltam, hogy véletlenszerűen több szintet rongál több épületből, vagy áldást lop, vagy a kettőt együtt is. Tehát nem ugyanaz. Kicsit más. Lebado te meg ne gáncsoskodjál már mindig.
 

DeletedUser9302

Vendég
"Minek írjátok hogy kidolgozatlan amikor már én is feltüntettem ezt és nem kritikát kértem hanem ötleteket hogy ezt jobbá tegyük."

Amikor rossz egy ötlet és értelmetlen akkor azon nem lehet segíteni. Ez egy rossz ötlet. "nem hatna rá az éjszakai bónusz" ez csak egy a sok hiba közül. Nem akarlak megbántani, mert mindenkit tisztelek aki egy picit is foglalkozik azzal, hogy a játék változatosabb, jobb legyen, de ez olyan ötlet amin nem csiszolgatni, finomítani kell, hanem el kell felejteni.
Kedves Dakest! Nem tudom mit unsz a kétféle foglalási rendben, mert ki nem használod őket. 1, 1 , 1, 3, 21, 1, 3 ennyi városod van a különböző szervereken. Ezekből az egyik 3 városos szerver az achilles, ahol ugye 3 várossal indultál. A másik 3 városos szervered pedig a hyperboa, ami ugye békés világ, ott alapítottál egyet és foglaltál egy szellemet. Nem hiszem, hogy Te annyit foglaltál volna, hogy megcsömörlöttél már a minden napi procedurától.


Este volt gyors írtam valami, de nem tudtam átgondolni.
Az tény, hogy ez az ötlet nem lett jó (kivételesen nem az enyém), és igaz, hogy én annyit foglaltam, hogy már nem bírom az unalomtól (ezt irónikusan értsd).

Ma átolvastam az ötletet és sok hibát találtam.
Változott a véleményem : Nem Támogatom


Egyébként Hyperborea-ban a legerősebb városomat foglaltam és régitípusú foglalási rend van benne:D
 

DeletedUser

Vendég
de mondjuk egységekkel rombolni az mégis más mint varázslattal.
 

DeletedUser

Vendég
Amiben lenne esetleg fantázia, az az, hogy egy isten "mitológiai" lénye lenne a Trójai-faló. Igaz ugyan, hogy ő nem a mitológiából származtatott lény, de valami hasonló módon lehetne beleszőni a játékba, ahogy előttem már mondták is. Így gyakorlatilag meglenne az is mennyi népességbe kerül, mekkora lenne az áldáspontigénye, mekkora lenne a hadi ereje. Csak ugye ezzel meg az a baj, hogy az istenek száma adott és mindenkinek megvan a "saját" teremtménye már.
 

DeletedUser9537

Vendég
Amiben lenne esetleg fantázia, az az, hogy egy isten "mitológiai" lénye lenne a Trójai-faló. Igaz ugyan, hogy ő nem a mitológiából származtatott lény, de valami hasonló módon lehetne beleszőni a játékba, ahogy előttem már mondták is. Így gyakorlatilag meglenne az is mennyi népességbe kerül, mekkora lenne az áldáspontigénye, mekkora lenne a hadi ereje. Csak ugye ezzel meg az a baj, hogy az istenek száma adott és mindenkinek megvan a "saját" teremtménye már.

Drága! Miért ne lehetne egy új teremtmény? Vagy akár egy új isten? Régebben egy ideig voltam hősiben is, ott ugye ott van + ban artemisz, ő sincs a hősin kívül használatban, bár azt sajnálom. A vadmalackákat egy városomban nagyüzemben gyártottam, és szerettem velük támadni. Jobbak és olcsóbbak voltak meg gyorsabbak is mint pl poszeidon tengeri kígyója.
 
Fent