Új belépési kép

DeletedUser9302

Vendég
Összefoglaló:
A belépési ikonsor leváltása.

Jelenlegi állapot:
Még nincs beküldve, nincs jelen a játékban, szerintem működhet.

Leírás:
Ezt szeretném lecserélni:
Képkivágás.JPG

Helyette egy új képre gondoltam (amit kész szenvedés volt megcsinálni :()
mnjkli.jpg
Főoldal!.jpg


Visszaélések megelőzése
Nem lehet visszaélni vele!

Vázlatrajzok
Készül, csak nem tudtam rendesen megcsinálni!

Érvelés
Kicsit elavult, hogy már évek óta ez jön be.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Remélem.
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
És amíg nem jön a kép addig kérlek ne kommentelj!
 

DeletedUser8461

Vendég
En is keszitettem egy kepet, egy uj betoltesi kephez, es elkuldtem a fejlesztokhoz, azt mondtak, hogy jelenleg nem terveznek uj belepesi kepet, es nem igazan lenne kezenfekzo ezt hasznalni.

De azt is leirtak, hogy egy 'napi tippek'-en is gondolkoznak, hogy azt bevezetnék a jatekba.

Én ilyen kepet csinaltam anno:

background_www.kepfeltoltes.hu_.png
 

DeletedUser

Vendég
Mindez szép és jó, de nálam az van, hogy bejön a betöltési kép, beáll, aztán hirtelen bejön a játék.
Nem tudom miért, nem is érdekel :D
 

DeletedUser9302

Vendég
Üdv!

-Tyron-Black- a te képe szerintem kis változtatással, regisztrációs oldalnak, reklámoldalnak, vagy esetleg grepoliszos háttérképnek lehetne jó.

Természetesen én nem leszólni akarom az ötleted, sőt nekem nagyobn is tetszik :D
 

DeletedUser8461

Vendég
Üdv!

-Tyron-Black- a te képe szerintem kis változtatással, regisztrációs oldalnak, reklámoldalnak, vagy esetleg grepoliszos háttérképnek lehetne jó.

Természetesen én nem leszólni akarom az ötleted, sőt nekem nagyobn is tetszik :D

Mindhárom általad említett oldal ezt a képet tartalmazza, onnan is szedtem a hátteret, a többit hozzáraktam.

Lásd Grepolis reklámok más oldalakon, grepolis fejlesztői blog, "más játékok" fül az InnoGames soron a főoldalon (nem a grepolis főoldalán, mert ott nem reklámozzák a Grepolis-t, más InnoGames-es játék főoldalán).
 

DeletedUser

Vendég
Imádom mindkettőt, nagyon szépek, várom, hogy egy frissítés után ezt láthassam majd, ha belépek a játékba!!!!
 

DeletedUser9302

Vendég
Mindez szép és jó, de nálam az van, hogy bejön a betöltési kép, beáll, aztán hirtelen bejön a játék.
Nem tudom miért, nem is érdekel :D


Ami engem illet engem is zavarnak a villanásszerű dolgok!
Ne vagyok beteg, de ez egy epilepsziásnak nem a legkedvezőbb.
 
Fent