[Újítás] Arany Tőzsde

Kategória: 'Visszajelzések', témanyitó: Moira, téma nyitása: 10. Ápr 2019.

1. Moira

Moira Support vezető Grepolis csapat

Az arany kereskedelem új formája az Arany Tőzsde. Kérlek titeket, hogy osszátok meg véleményetek a játék ezen új eleméről.
    Köszönettel fogadunk minden visszajelzést.

2. Papa Roach

Papa Roach New Member

Szerintem ez egy jó mód arra, hogy nyisson a játék azon játékosok felé, akik nem költenek a játékra.Bár korai még bármit is mondani erről, de szerintem ez a rendszer majd segít valamilyen szinten áthidalni a prémiumosok (P2W) és az átlag játékosok (F2P) közötti szakadékot.Jó irány! ;)

3. MC.Elek

MC.Elek New Member

Én úgy látom/gondolom az arany kereskedelem nagy mértékben függ a többi játékos aktivitásától --- most is. A Grepó nyilván nem fog aranyat pumpálni a tőzsdére, (miért is csinálna konkurenciát a pénzért történő vásárlásnak, hisz azon van haszna), pusztán a tőzsdétől viszont a játékosok nem fognak több aranyat kínálni a piacon mint eddig.
    A hozzáférhetőség szintje pedig nem nőtt, hanem csökkent a tőzsde kapacitás korlátja miatt.
    Az viszont igaz lehet, hogy a világok egyensúlya megnövekedett (bármit is jelentse ez!), mivel minden világban be van dugulva az aranykereskedés.

4. Morigen

Morigen New Member

Gond, hogy nem látom kitől vásárolom meg a nyersanyagot, hisz így ellenféltől is vásárolhatom, amit nem szeretnék. Az sem igaz, hogy egyenlő az esély, hisz nincs mindenki mindig gépnél, ehhez pedig az kellene, hogy folyton figyeljük a piac állását. Inkább időzítek. A játék romlására megy.

5. Pelif

Pelif New Member

Szerintem a hősérmékkel való kereskedelem is jó lehetne, aranyért vagy nyersanyagért cserébe.

6. MC.Elek

MC.Elek New Member

A tranzakciót nem engedélyezi, mert
    az ajánlatnak legalább egy arany értékünek kell lenni.
    Ki érti ezt?

7. MC.Elek

MC.Elek New Member

A PIAC most is inkább működik tőzsdeként, mint az Aranytőzsde.
    A PIACon látom az összes ajánlatot és el tudom dönteni az ár-szállítási távolság függvényében, hogy melyik ajánlatot fogadom el.

Utoljára szerkesztve: 13. Ápr 2019

Fel