Érdeklődés

DeletedUser

Vendég
Szeretném megtudni, hogy a mai nap van-e valamilyen karbantartás, mert a Bétán nem működik egyik városom sem. Előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Akkor mi lehet a hiba? Ha tájékoztatnátok, megköszönném! Üdv. Tápyónia
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudok fejleszteni, hiába van meg hozzá minden, ha rákattintok semmi nem változik. A fejléc, ahol a csapatmozgások, kereskedés stb. van függőlegesen áll, nem úgy, ahogy kell. Gyakorlatilag semmit nem tudok csinálni.:confused:
 

DeletedUser

Vendég
áldás

Sziasztok,
Az Epsilonon véletlenül tart csak 3 óráig Héra esküvő illetve elégettség áldása, vagy a szerver sebesség miatt van így? (a Deltában 4 óra)
 

DeletedUser

Vendég
A szerversebesség okozza. Az Epszilon 4-es sebességű, a Delta 3-as.
 

DeletedUser

Vendég
Hiányzó funkciók deltán de nem epszilonon???

Hasonló gondok, mint előttem szólók..nem látszanak menük lásd a mini térkép, nem lehet fejlesztést inditani (megkattintani), stb. Böngésző ujrainditás nélkül ha ujratöltöm az oldalt, és belépek az epszilonra akkor minden rendben, tehát nem hiszem, hogy az én oldalamon a hiba. Cookiek törölve, böngésző ujratöltve, teszteltem firefox-szal és explorerrel. TUTI nálam a hiba?

D.
 

DeletedUser4197

Vendég
Helló mindenkinek! a Supportnak szeretnék feltenni egy kérdést! hogy lehet hogy alphán folyton fosztok és mégse kapokk újabb kitüntetést, mint azt hogy 50000 nyersanyagot zsákmányoltál ezt a kiotüntetést pedig 2010.06.30 án kaptam! szinte minden nap megyek fosztani és kb napi 20000 nyersanyagot zsákmányolok, de inkább többet! hogyx lehet hogy nem kapok jobb kitüntetést? köszönöm a választ!
 

DeletedUser

Vendég
Mert a következő szint 2.500.000 egységnyi nyersanyag. Lehet, hogy még nem érted el :)
 

DeletedUser4197

Vendég
de máma már kb 30.000 nyersit zsákmányoltam! máskor is kb ennyit! hát hogy ilyet kb 5 hónapja kaptam a másik kitüntetést és mindíg megyek fosztani! a másik kitüntetést 2000 pontom előtt kaptam, most megmár több mint 40000 pontom van!
 

DeletedUser

Vendég
Azt akkor nem itt kellene megkérdezni, hanem az Ügyfélszolgálaton keresztül.
 

DeletedUser4197

Vendég
olyan nincs ott hogy kitüntetések!akkor mire menjek?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4557

Vendég
érdeklődnék a support-nál hogy a béta szerón nem lehetne e megoldani valahogy az agyaghiányt nagyon úgy fest hogy a szerver fele ezzel küzd a piacon alig van aki cserélne
pl:a piacon saját magunknak lehetne cserélni persze bizonyos mértékben ezzel nem tennénk tönkre a kereskedést
a választ előre is köszi!
 

DeletedUser1598

Vendég
Pl. küldesz magadnak agyagot, abba a városba, amiben hiány van, vagy cserélsz a pici, zöld zászlós falukkal.
 

DeletedUser4557

Vendég
gondolom csinálja mindenki én is kööttük vagyok csak az a gond hogy agyagból van 6-7 ajánlat a másik kettőből meg 60-70 és persze agyagra :(
 

DeletedUser4197

Vendég
alphán azt tapasztaltam hogy a szigeten a bónuszfaluknak sokkal nagyobb lett a zászlójuk, nagyobb mint maga a város!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nagyjából ötödjére fordul elő velem, hogy a fosztogatásnál kiírja, hogy 4-5 ezret zsákmányoltam (ez az, amit el is hoznak, nem az a szám amennyit elbírnának) és megjönnek a katonáim 1-2 ezerrel.

Mi okozza a különbséget?

A választ előre is köszönöm!
 
Fent