Épületek bontása

DeletedUser

Vendég
Mi történik akkor, ha megépítem a könyvtárat, felhasználom az extra 12 pontot és később, amikor meglesz egy másik épület feltétele lebontom és építek mondjuk egy színházat?
 

DeletedUser

Vendég
Semmi,nem bonthatod le.
Kell legyen 12 szabad fejlesztési pontod,csak akkor bonthatod le.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm. Ez így korrekt működés.

Következő kérdés:
Mi történik akkor, ha a városfalat az őrtorony építési szintje alá rombolják csata közben?
Eltűnik a torony / nem fejti ki a hatását / vagy működik ugyanúgy tovább?

De ez a kérdés vonatkozhat más épületre is mert pl. villámmal bármelyiknél előfordulhat hogy lerombolódik a szükséges előfeltétel épület.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok
Nekem az lenne a kérdésem hogy mi van akkor ha el foglalok pl egy 6000-res várost a bétán és 20 a tanyája
Akkor meg kapom a 20 szintnek megfelelő népeséget?
És ha nem akkor esetleg vissza bontom és újra építve?
 

DeletedUser

Vendég
Üdv !
Én nem tudom, de sehogy nem találok olyat, hogy épületbontása.
Van egyáltalán ilyen, ha igen az hol van ?
Az akadémián már tudom, hogy lehet törölni, de sehol másol nem találtam más törlési módot. (pl:miért nincs egy kalapács a szenátusban és akkor ott egyszerüen lehetne törölni mindent, akár csak lehetne ez a kaszárnyában is...?)
Előre is köszönöm a válaszotokat !

Üdv: Android !
 

DeletedUser1598

Vendég
A szenátusban van két fül: Építés, Bontás. innen már te is tudod, mi a teendő.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a segítségedet: Lordpb !
Tényleg megvan, csak pont nem vettem észre valahogy...! :p
Bocsi !

Üdv: Android !
 

DeletedUser

Vendég
nekem is lene egy kérdésem!ha visszabontok egy épületett akor a vele járo elönyöket elvesztem???arra gondolok pl hogy mindenem kifejlesztve ful max a városom!nincs szügségem szenátusra ha vissza bontom mi hátrányom származik???vagy ha visszabontom az isten szobrot akor amennyivel növeli az áldáspontom az eltünik???köszi elöre is
 

DeletedUser

Vendég
Ami nincs, az nyilván nem is fejtheti ki a hatását. Ha visszabontod a full városban a szenátusodat, akkor nem történik nagy katasztrófa, nyersz néhány embert. De ha visszabontod a full városban a szenátusodat a szükséges szint alá, és levillámozzák mondjuk a termálfürdődet, akkor nem tudod visszaépíteni, amíg a szenátusod a szükséges minimum alatt van.

És igen, az istenszobor sem termel plusz áldást, ha nincs. Hogy a Muzsika hangjai c. örök klasszikust idézzem: "Semmiből nem lesz semmi!"
 

DeletedUser

Vendég
hali lene még egy kérdésem ha visszabontom a szinházat akor az agorában csak a szinházi játékot nem fogom tudni megrendezni??vagy a többit se??
pl városi fesztivál!köszi elöre is !sürgös
 

DeletedUser

Vendég
lakosság

Az lenne a kérdésem,hogy mit kell csinálni,ha mondjuk maxos a tanya szintje és elfogynak a lakosok viszont a katonaság sem éri el a maximum szintet?
Honnan lehet vagy hogyan lehet embereket csinálni?
A válasz előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
1.) kifejleszted az Akadémián az Ekét (22. szint)
2.) felépíted a Termálfürdőt (szenátus 24. szint, tanya 35. szint kell hozzá)
 

DeletedUser

Vendég
lakosság

Szia!
Ezek mind meg vannak,még sincsenek embereim.
Képtelen vagyok további fejlesztésekre és katona gyártásra.
Tegnap lebontottam a faluból egy szintet,ma újra építem hátha ad embereket.
Próbálkoztam már azzal is,hogy szellemvárosba elküldtem 60 kardost védelemnek és utána megtámadtam magam,de ez sem jött be,mert összeszámolva nem kaptam annyi embert mint amit veszítettem vagy jó esetben csak 3-4 darabbal többet.
 
Fent