Építkezés a város nézeten keresztül aktív hiba

DeletedUser

Vendég
Világ: Nu

Böngésző: mind

Hiba általános leírása: a varos nezetben nem jelenik meg az epites resz lent a kep aljan, csak a szenatsubol tudok epiteni.
A beallitasoknal hiaba pipalom ki hogy Építkezés a város nézeten keresztül aktív (bekattintva) ujratolti a palyat es megint inaktiv az a beallitas.

Screenshot: -

Gyakoriság: mindig

Sürgősség: kozepes

Összefoglaló: a beallitasoknal allitottam a varos nezeten hogy az epitklezes latszodjon vagy sem, mikor attettem arra hogy ne latszodnjon ugy is maradt, hiaba kapcsiolom aktivra mindig visszateszi inaktivra ezt a reszt: BEallitasok--> Varos--> Építkezés a város nézeten keresztül aktív

Elolvastam a 3 kiemelt témát(Nem hiba; Ismert hibák 2.0; Ismert hibák), átnéztem a már jelentett hibákat, de nem találtam hasonló dolgot: Igen

Varom valaszotokat erre a problemara.

Udv,
Laci
 

DeletedUser

Vendég
azt próbáltad, hogy mented is a beállítást és utána töltöd újra ezt nekem az működött :D

Így csináld: Vedd el a város beállításnál az összes pipát- mentésre kattintva mentsd el- majd pedig lépj ki a játékból és lépj be újra és állítsd vissza ezután pedig rakd vissza az összes pipát mentés és lépj ki majd vissza újra :D:D

Ha ez se működik ügyfélszolgálat és jelentsd be a hibát supportnak:D
 

DeletedUser

Vendég
nem mukodik igy sem, de azt elertem legalabb hogy mostmar be van pipalva (vagyis ugy maradt) de csak nem tudok epiteni a varos nezetben,. csak a szenatusbol
azert zavar mert megszoktam mar hogy latom egybol mit es mikorra epitek
koszonom a segitseget
 

DeletedUser

Vendég
Akkor ha a pipa ott van zárd be a böngészőt és jelentkezz be újra de teljesen az elejétől játékosnévtől kezdve jelszóig, ha így se megy akkor support:S
 

DeletedUser

Vendég
A link nekem nem hozott ki semmit az "itt" szó alatt.

Egyébként a játékban itt találod a supportot:

Beállítások/Ügyfélszolgálat (itt tudsz nekik írni)
 

DeletedUser

Vendég
azért mert valami nagy tudású törölte a support témát amit kappan csináltam direkt ilyenekre teszem hozzá elég jól :S
 

DeletedUser

Vendég
A supporttal való ügyek megbeszélése az ügyfélszolgálaton zajlik.

Mivel a supportosoknak van egy adatvédelmi nyilatkozatuk, amely alapján nem adhatnak ki konkrét információkat csak az érintett személynek, ezért ha valaki a fórumon kéri a segítségüket, vagy reklamál éppen, akkor arra ha nem valami általános dologról van szó, általában csak azt írhatják, hogy az ügyfélszolgálaton keresse fel őket (vagy adott esetben törölhetik a hozzászólást/témát)
 

DeletedUser

Vendég
Én voltam az a nagy tudású. Wikin van leírás a Support rendszer használatáról.
 

DeletedUser

Vendég
bocsi hogy segíteni próbáltam gondoltam hasznosítom magam :D

Ne haragudj :D Remélem nincs harag!
 
Fent