Éjszakai mód

DeletedUser

Vendég
Az éjszakai térképen amikor arrébb akarok menni úgy veszi a gép mintha kép lenne a térkép és azt viszi tovább, de a térkép csak akkor mozdul amikor elengedem a képet. Akkor is úgy, hogy kattintás nélkül amerre mozgatom az egeret. De ez csak az éjszakai térképen van. A nappali térkép megy rendesen. Másnál is jelentkezik ez a hiba?
 

DeletedUser

Vendég
Az éjszakai térképen amikor arrébb akarok menni úgy veszi a gép mintha kép lenne a térkép és azt viszi tovább, de a térkép csak akkor mozdul amikor elengedem a képet. Akkor is úgy, hogy kattintás nélkül amerre mozgatom az egeret. De ez csak az éjszakai térképen van. A nappali térkép megy rendesen. Másnál is jelentkezik ez a hiba?

Üdv!

Nálam is ilyen, sosem volt más! Éjjel lehetetlen, vagy nagyon macerás navigálni, de nem lehetetlen.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem néha szokott olyan jelentkezni (nappali térképen is), hogy a térképet viszi arrébb kattintás nélkül. Tehát ha mozgatom az egeret (hiába nem kattintottam sehova), akkor magától viszi el a térképet.

Ha újra indítom a gépet, akkor javul a hiba. Ez másak is jelentkezett, vagy csak nekem? Vagy ez csak egyszerű géphiba lenne?
 
Fent