Állatok a tanyán

DeletedUser

Vendég
Például lehetne venni 100 zsoldost (ütőfegyver) 500 ezüstért
200 zsoldost 1000 ezüstért
500 zsoldost 2500 ezüstért
1000 zsoldost 5000 ezüstért, tovább nem lehet menni. De a kereskedő életében mindenhova csak egyszer tér be? Vagy ha nem így van, akkor lehetne vele alkudni, ha már törzs vásárló vagy (-10%)!:confused:
 

DeletedUser

Vendég
ezt majd meglátjuk, ha életében 1X megy akkor a piacon lehet megvenni, de ha többször is akkor a kereskedőnél.
 

DeletedUser

Vendég
na és a módosító ötlet?
mert azért kutyákat csatában ki látott :)
 

DeletedUser4197

Vendég
a kutyából lehetne az hogy kutyákat lehetne tartani a tanyán és egy adott számu kutya után kapnánk embereket!
 

DeletedUser

Vendég
Vagy lehetne úgy, elvégre a zsoldosok kapnak fizetést, hogy pl. 1 zsoldos 5ezüstbe kerül, fenntartási költsége 0,5 ezüst/óra például, és a zsoldosokat el lehet küldeni a városból, de ha elfogy az ezstöd, automatikusan leszerelnek az adott város zsoldosai.
 

DeletedUser

Vendég
edem101
A kutyák igenis harcolnak.De nem csatában hanem sátrakat őriznek.
A katonákkal tartanakstb.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4197

Vendég
én nekem igen sok a 0.5 ezüst! egy szigeten van mikndegyik városom alphán és ott a termelők maximumon vannak! de úgy van hogy fát termelnek pluszba pénzt meg kevesebbe! és szinte senki nem kereskedik fát pénzra vagyha igen 3X annyit kérnek! én kölcségmentesre csinálnám a zsoldosokat vagy választott a fizetés módja!
 

DeletedUser

Vendég
Nos én elkerülöm a 'fa+, ezüst-' szigeteket

Ott tényleg nem szerencsés. De lehet 0,25 is. Bár ez az értékarányokat méginkább az ezüst felé döntené :(
 

DeletedUser

Vendég
na igen. nekem egyébként egy fa+ városom sincs, és így is tudok (szerencsére) 1:1-be eladni fát
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem is a kecske a legjobb de a többi is jó.pl.:kereskedő hajó:ha támadnak jól jön a gyors nyersanyag szállítás,kutya:ha alig van pénzed a katonákra akkor képezhetsz olcsóbban kutyát.

A kecske szerintem is jo otlet, a tobbi santit egy kicsit...

-kereskedo hajo: ha tamadnak akkor ugyis a legkozelebbi szovi varosba kuldod a nyersit v elkoltod...

-kutya: most viccelsz? ott van a milicia, mas egyseget ugyse fognak belerakni. Ez nem tul okos...

Viszont a kecske nekem tetszik...:)
 
Fent